דרוקר: לקחנו אליפות בסטייל

כדורסל בלגי: אוסטנד ושרון דרוקר השלימו ניצחון 77:100 מול ברי הערב ובכך השלימה ניצחון בסדרה וזכייה באליפות. זוהי האליפות הראשונה של דרוקר ותואר שלישי בסה"כ

שבת 16 יוני 2007
מערכת TELESPORT

הישג פנטסנטי למאמנה הישראלי של אוסטנד, שרון דרוקר אשר הוליך את קבוצתו לניצחון 77:100 מול ברי. הניצחון תורגם לאליפות וניצחון בסדרה. זהו התואר השלישי האישי של דרוקר.

"אני מאד מאד שמח" אמר הערב דרוקר הנרגש ל-TELESPORT:"הייתה סדרה קשה עם תהפוכות, משחק שבוטל ואווירה טובה כשבכל מגרש היו 5000 צופים. אבל בסופו של דבר לקחנו את האליפות היום בסטייל.

מהרגע הראשון התנפלנו עליהם וכבר במחצית המשחק הוכרע. אני גאה מאד בשחקנים היה בקבוצה הרבה כישרון ושינינו הרבה דברים כאן מאז שהצטרפתי, ברגע שהשחקנים התחילו לוותר האחד לשני נוצרה פה קבוצה עם כימיהואני חושב שהמשחק של היום הוכיח את זה".

במשחק עצמו רבע ראשון נהדר שהסתיים ב-12 נקודות יתרון לטובת אוסטנד הראה את הבאות - 18:30. הרבע השני אוסטנד פשוט הפציצה מכל כיוון, והיתרון צמח ל-25 הפרש במחצית - 37:62 לאוסטנד.

המחצית השנייה קצת נרגעה אוסטנד ירדה אחורה אולם היתרון הגדול נשמר עד הסיום. ברבע השלישי אוסטנד שמרה על 24 נקודות הפרש - 57:84. עד הסיום אוסטנד החלה לחגוג את האליפות - 77:100 תואר שלישי נהדר למאמן הישראלי. 

דרוקר שיחגוג בימים הקרובים תואר שלישי בקריירת האימון שלו עדיין לא יודע היכן יאמן בעונה הבאה. "אין לי מושג אם אני נישאר פה, הם רוצים לשבת איתי נראה מחר או מחרתיים מה יהיה".

הרבו לקלוע באוסטנד: פטרוביץ' 22 נק', ואן רוסום 17 נק', אוביקנה 15 נק'. הרבו לקלוע לברי: אבונג 16 נק', הורנר 15 נק', קאנטמסה 12 נק'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק