תקציב טל וקאלה אושר

הבעלים של בית"ר ירושלים ארקדי גאידמק אישר כי יגדיל את התקציב לעונה הבאה על מנת שהקבוצה תרכוש קשר בולטון עידן טל ושוער מכבי ת"א טרבטקו קאלה. הערב צפויה פגישה בין ארזי, שפיגל ונמני בעיניינו של האחרון

יום שני 18 יוני 2007
אשר גולדברג

קצת מעל לחודש, זה מה שנותר לבית"ר ירושלים עד לפתיחת משחקי המוקדמות לליגת האלופות בעונה הקרובה. הרצון של הבעלים ארקדי גאידמק שבית"ר תייצג את ישראל במפעל היוקרתי ביותר בכדורגל האירופי הביאה אותו הערב ליזום פגישה עם היו"ר אלי ארזי ובה הוחלטו מספר החלטות חשובות.

גאידמק אישר הערב כי הוא יגדיל את גודל התקציב לקראת העונה הבאה בכדי להביא למועדון את קשר בולטון האנגלית עידן טל ואת שוער מכבי ת"א הקרואטי טרבטקו קאלה, שני שחקנים שהמנג'ר גיורא שפיגל שם עליהם את העין עוד מתחילת הפגרה. 

עידן טל שנכח בחתונתו של חברו לבולטון עד לא מזמן טל בן - חיים עם בחירת ליבו אמר הערב ל-TELESPORT : " נכון לעכשיו לא קיבלתי פנייה נוספת מבית"ר אבל הכוונה שלי היא להישאר בבולטון".

באשר לאפשרות של צירופו של קאלה לקבוצה נראה כי ההכרעה בעניין תיפול ביממה הקרובה בה צפויים ארזי וגיורא שפיגל להפיגש עם מנג'ר מכבי ת"א אבי נמני ולבדוק את האפשרויות העומדות בפני שני הצדדים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק