מורסמו מחכה ברבע הגמר

איסטבורן: שחר פאר ניצחה בקלות 3:6 2:6 את נקאמורה ואמרה בסיום: מקווה להמשיך באותה יכולת. נוטינגהאם: אנדיוני העפילו לחצי הגמר. מוקדמות ווימבלדון: הראל לוי ובן זוגו רם רג'איב העפילו לסיבוב ה-2

יום רביעי 20 יוני 2007
אורן קורנפלד, שרון חלבי
שחר פאר העפילה בקלות לרבע הגמר של טורניר איסטבורן, אנגליה.

הישראלית המדורגת 16 בעולם ו-6 בטורניר ניצחה תוך שעה ו-9 דקות 3:6 2:6 את איקו נאקמורה היפנית בסיבוב השני של הטורניר המהווה הכנה לטורניר ווימבלדון שיחל בשני הבא.

פאר תתמודד בסיבוב הבא נגד אמילי מורסמו המדורגת 2 בטורניר שניצחה את מארה סנטאנגלו 2:6 3:6.

בסיום המשחק אמרה פאר: "שיחקתי טוב מתחילת המשחק, הרגשתי טוב וזזתי טוב על המגרש. ברוב הגיימים ניצלתי את ההזדמנויות שהיו לי דבר שהוא שיפור יחסית לאתמול. ב-5-2 בסט הראשון היה גיים ארוך מאוד ששתינו שיחקנו טוב, הפסדתי אותו אבל הצלחתי לקחת את הגיים הבא אחרי שהייתי בפיגור 30-0 וזה היה חשוב כדי לסגור את המערכה הראשונה.

"בסט השני המשכתי לשחק טוב מאוד והייתי מרוכזת לאורך כל המשחק. אין ספק שהיום הסרב שלי היה יתרון, הגשתי טוב מאוד ולא נשברתי אפילו פעם אחת. אני שמחה מאיך ששיחקתי ומקווה להמשיך באותה יכולת"

על היריבה הבאה אמרה פאר: "מאורסמו שחקנית מצויינת שלקחה שנה שעברה את ווימבלדון, היא משחקת טוב מאוד ואוהבת את משטח הדשא. ראיתי חלק מהמשחק שלה היום, היא מגוונת מאוד ובאה הרבה מאוד לרשת. אף פעם לא שיחקתי נגדה ואני מקווה לשחק טוב ואין ספק שיהיה משחק מעניין".

מהלך המשחק

פאר שמרה על ההגשה בפתיחת המשחק ועלתה ל-0:1. גם היפנית שמרה על ההגשה והשוותה ל-1:1. הישראלית שמרה על ההגשה גם במשחקון השלישי ועלתה ל-1:2. נאקמורה השוותה ל-2:2. 

פאר לא התקשתה לזכות במשחקון החמישי ולעלות ל-2:3. פאר שברה ועלתה ל-2:4. פאר רשמה ניצחון במשחקון שלישי ברציפות וברחה כבר ל-2:5. לאחר משחקון מרתק ששוחק למעלה מ-10 דקות הצליחה היפנית לשמור על ההגשה ולצמק ל-5:3.

פאר שמרה על ההגשה וניצחה 3:6 את המערכה הראשונה.

פאר שברה בפתיחת המערכה השנייה ועלתה ל-0:1. הישראלית הצליחה לשבור שוב את היפנית בדרך ל-2:5 והגשה לניצחון. פאר שמרה על ההגשה וניצחה 2:6 את המערכה השנייה ו-0:2 במשחק כולו.

רם וארליך בחצי הגמר בנוטינגהאם

אנדי רם ויוני ארליך המשיכו היום את המסע להגנה על התואר בטורניר נוטינגהאם, אנגליה.

הצמד המדורג 2 בטורניר גברו בסיבוב השני על מרסלו מלו ואנדרה סה הברזילאים 1:6 ו-4:6, במשחק שארך פחות משעה.

אנדיוני שברו פעמיים במערכה הראשונה אותה ניצחו בקלות. במערכה השנייה היה להם מעט קשה יותר, אך הם הצליחו להתעלות בדרך לניצחון על היריבים הברזילאים, אותם הם ניצחו בקלות גם ברולאן גארוס.

 אנדיוני יתמודדו בשלב הבא נגד ג'ושו גודל ורוס הוטצ'ינס הבריטים, שגברו ברבע הגמר על לארנאוד קלמנט וסבסטיאן גרוז'אן הצרפתים.

מוקדמות ווימבלדון: הראל לוי ורם ראג'יב בסיבוב השני

לאחר שכל הישראלים הודחו במוקדמות טורניר ווימבלדון ליחידים, נותר הראל לוי הנציג הישראלי היחידי במוקדמות הטורניר לזוגות.

הישראלי ניצח הערב עם בן זוגו, ראג'ב ראם (מדורגים 2 במוקדמות) את איאן פלאנגן וטום ראסבי הבריטים בתוצאה 1:6 ו-2:6.

לוי ובן זוגו יפגשו בסיבוב הבא את הצמד האמריקאי/אוסטרלי, קווין קים ורוברטס סמית', שניצחו בסיבוב הראשון את בריאן דבול וג'יאן רוג'ר.

תמונה: רויטרס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק