המירוץ לצמרת של יואב זיו

כמעט בלי ששמנו לב הפך יואב זיו, המגן של בית"ר ירושלים והנבחרת, לשחקן מוביל בכדורגל הישראלי. החברים לקבוצה מפרגנטם, האוהדים מתים עליו וקבוצות באנגליה עוקבות אחריו. אז איך זה שבחיפה אף אחד לא ספר אותו?

יום חמישי 06 ספטמבר 2007
אסף שקד
זמן ומתנהג כאילו הוא בעצמו אחד מהם. "יואב הוא גם שחקן וגם אוהד ולא להרבה קבוצות יש שחקנים כאלה", מספר שלומי כהן אוהד וותיק של הקבוצה, "אם אוהד פונה ליואב באיזושהי בעיה, הוא תמיד יעמוד לצידו וזה מראה שמעבר להיותו כדורגלן הוא גם אישיות שזה דבר שבטוח יעזור לו גם בהמשך הקריירה. כשהוא הגיע לבית"ר אני זוכר שכולם טענו שהוא שחקן אפור ושתוךȠחצי שנה הוא לא ישאר, אבל יואב שיחק אותה, נתן את הנשמה על המגרש והוכיח כי הוא אחד השחקנים הטובים ביותר שיש בבית"ר. אני מאוד מקווה שהוא ישאר בבית"ר עוד הרבה זמן, אבל אם הוא יעבור לאנגליה אנחנו נחזיק לו אצבעות ואני בטוח שיהיו אוהדים שאפילו יגיעו לרӐות משחקים שלו שם".

יואב זיו ממשיך לתת את "הנשמה" (כפי שמכנים אותו האוהדים) ממשחק למשחק ולפחות עד חלון ההעברות הסמוך בינואר- הוא ישאר צהוב שחור. אל תתפלאו שאחרי המשחק במוצ"ש מול אנגליה ובמידה והנבחרת תשיג תוצאה סבירה וזיו יתן הופעה טובה,  הוא יהפוך לשחקן מבוקש בפריימר-ליג.
 

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק