2

וומבלי, עכשיו ההימורים

במועצת ההימורים לא מתרגשים מהפציעות בנבחרת האנגלית ונותנים לה יחס של 1.2. אם יהיה תיקו תוכלו להרוויח 3.85. במאצ' אפ מאמינים בווינר כי לאואן סיכויים טובים לכבוש

שבת 08 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

ביום שבת הקרוב תפגוש נבחרת ישראל את נבחרת אנגליה למשחק גורלי לשתי הקבוצות במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. רגע לפני ששולחים את טופס הווינר, במבחן כמה אלמנטים חשובים שקשורים למשחק.

הפציעות של אנגליה

ישראל מגיעה מעט יותר מעודדת למשחק בעקבות הפציעות הרבות שפקדו את הנבחרת האנגלית. התחושה היא שאפשר להוציא תיקו ומעלה, דבר שיעלה את סיכוייה של ישראל להעפלה.

מנגד, הנבחרת האנגלית מגיעה למשחק עם רשימת פߦועים ארוכה שכוללת את פרנק למפארד, ווין רוני ודייויד בקהאם. פציעות אלו משמעותיות למערך האנגלי אך יחד עם זאת באנגליה מאמינים שגם בסגל חסר, עם עזרה של הקהל והמסורת של וומבלי הם מסוגלים לקחת את מלוא שלושת הנקודות.

בווינר מאמינים באואן

גם במועצה להסדר ההימורים בספורט חושב שהמסורת האנגלית תנצח. היחסים לגבי תוצאת המשחק לא נותנים הרבה סיכוי לישראל שקיבלה יחס של 6.4 לעומת אנגליה שקיבלה יחס של 1.2. גם היחס לתיקו הוא די גבוה – 3.85.

המאצ' אפ שבוחר הווינר הוא בין שני החלוצים האנגלים מייקל אואן ואמיל הסקי שהוזמן בעקבות מצוקת החלוצים שפקדה את אנגליה. חלוצה של ניוקאסל, מייקל אואן קיבל יחס של 2.5 שיבקיע לעומתו הסקי שקיבל יחס של 3.85. בווינר מאמינים כי אואן יחזור מהר מהפציעה שלו וזימונו של הסקי לסגל אחרי כ-3̠שנים הוא מאולץ בלבד. במידה ושניהם לא יבקיעו יקבל מהמר הווינר 1.7 ₪ על כל שקל שיהמר.

במועצת ההימורים מאמינים כי יובקעו בין 2 ל-3 שערים במשחק ונותנים למקרה הזה את היחס הנמוך ביותר, 1.8. במידה ויובקעו פחות (0-1) או יותר (4 ומעלה) יקבל המהמר יחס של 2.9.

מבחינת קרנות, אם אתם חושבים שיהיו פחות משמונה קרנות (כולל), תוכלו לזכות ביחס של 2.35. אם יהיו בין 9 ל-11 קרנות הסכום יוכפל פי 2.4 ואילו במקרה שבו יהיו למעלה מ-12 קרנות תוכלו לזכות ביחס של 2.45.

עם מגוון האפשרויות שמציעה המועצה, נאחל̠לכם ולנבחרת ישראל בהצלחה ושבת שלום.

לשליחת טור מאתר מועצת ההימורים לחצו כאן.

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק