0

הגבר של ביתר

שבי כהן מאתר אוהדי בית"ר ירושלים ערך סיכום ביניים לפועלו של היושב ראש אלי ארזי. הציון: חיובי עם נקודות קטנות לשיפור. להלן עיקרי הדברים כפי שפורסמו באתר אוהדי הקבוצה.

יום ראשון 09 ספטמבר 2007
הפארסה סביב עניין מאמני הכושר דראו ומשה חיון בשנה שעברה, נמנים לחובתו וגורעים מההישגים שלו.

כמובן שיש עוד המון מקום לשיפור, דווקא בדברים הקטנים, אלה הרחוקים מעיניהם של יושבי מגדלי השן. לדוגמה מחירי המזנונים הגבוהים מידי בטדי הם משהו שראוי לטיפול. במכרז שערכה עריית ירושלים בתחילת העונה- זכה מפעיל חדש במזנונים ולמרות שלבית"ר ירושלים אין שום קשר לבחירת המפעיל או המחירים- היא צריכה להתלונן על כך. לא ייתכן שעבור כוס קולה, נקניקיה ושקית גרעәנים ייאלץ ילד לשלם את מחיר כרטיס הכניסה. ארזי כבר שלח מסרים למפעילי המזנונים להוריד את המחירים וכולנו תקווה שהמסר הזה ייושם בשטח.

בסיכומו של דבר, לאחר תקופת ניסיון קצרה, בית"ר קיבלה יושב ראש ביצועיסט ממדרגה ראשונה, איש בעל שקט עוצמתי שיוߓע איך לנהל מערכת. בלשון העם מדובר על "גבר", איש של אמת שאומר דוגרי את הדברים בפנים. הדברים נכונים גם מול האוהדים. זה שהוא לא יוצא באופן אוטומטי להגן על אלימות של אוהדים או על גזענות, התפרעויות וכיוצא באלה, ראויה לכבוד והערכה. ארזי הוכיח שהוא קשוӑ לרחשי הלב של האוהדים ומחובר אליהם. עדיין, בתחום המקצועי ובקשר הכאוב בין בית"ר וההתאחדות, יש מקום לשיפור ניכר. ולמרות הכול, הראש הפתוח של ארזי והנכונות להקשיב, ללמוד ולשנות מראים שיש סיכוי מצוין שגם בתחומים האלה נראה שיפור בעתיד הקרוב".

כתובת אתר אוהדי בית"ר ירושלים: www.beitar-jerusalem.net/

תגובות

טלספורט בפייסבוק