2

הסקאוטרים לא מוותרים על זיו

למרות המשחק הרע של הנבחרת, מספר נציגים מהפרמייר-ליג התרשמו לטובה ממגן בית"ר ירושלים. בסנטאנדר ימשיכו לעקוב אחר ברק יצחקי. אלברז ייעדר מאימון בית"ר מחר

יום ראשון 09 ספטמבר 2007
אסף שקד

יואב זיו, מגנה של בית"ר ירושלים צבר אמש בתום משחקה של הנבחרת מול אנגליה את מספר המשחקים הדרוש על מנת לקבל את רישיון העבוۓה בליגה האנגלית.

אחרי זיו עקבו מספר סקאוטרים מקבוצות מהפריימר ליג ביניהם גם סקאוטר של רדינג, ולמרות ההפסד של הנבחרת התרשמו הסקאוטרים לטובה מיכולתו של המגן.

בתום המשחק ביררו הסקאוטרים פרטים שונים על השחקן כולל עלויותיו ותג המחיר שאותו צפויה לדרוש בית"ר ירושלים וההערכה היא כי לאחר ההופעה אמש הוא יעבור כבר בינואר הקרוב לאחת מהקבוצות באנגליה.

גם בבית"ר היו שבעי רצון מהיכולת שהציג השחקן. גורם בצוות המקצועי אמר היום: "הנבחרת שיחקה רע מאוד, אבל הנקודה החיובית היחידה הייתה הߙכולת של יואב זיו. גם השער שהוא הציל, גם המהירות שלו וגם ההתמודדות שלו מול האנגלים הייתה ראויה לשבח. יואב נמצא במגמת עלייה חיובית בתקופה האחרונה ואנחנו לא נתפלא אם הוא לא יסיים איתנו את העונה".

גם ברק יצחקי במעקב

שחקן נוסף שהיה תחת מעקב אמש זהו החלוץ הצעיר ברק יצחקי שהוחלף כבר בתום המחצית הראשונה. אחרי יצחקי עקבו שלושה סקאוטרים של קבוצות מהליגה הראשונה בספרד כשהקבוצה הרצינית ביותר לגביו לפחות לעת עתה היא ראסינג סנטאנדר בה הספיקו בעבר לשחק מספר ישראלים.

למרות היכەלת הלא משכנעת שהציג יצחקי עקב מחסור בהתקפות מצידה של הנבחרת, הנציגים של סנטאנדר לא וויתרו על השחקן ובתום המשחק העבירו מסר ברור: "המשחק הזה לא קובע כלום, רצינו את יצחקי לפני המשחק ואנחנו עדיין רוצים אותו. נמשיך לעקוב אחריו גם במשחקי הליגה בישראל, הוא חזק על הכוונת שלנו".

גם היום זכו שחקני הקבוצה ליום חופשי מאימונים ומחר בבוקר תתכנס הקבוצה מחדש בסגל מלא לפתיחת האימונים לקראת המשחק בסוף השבוע נגד מכבי הרצליה. השחקן היחיד שיעדר גם מחר מהאימון זהו כריסטיאן אלברז שיפגוש ביום שלישי יחד עם נבחרתוĠצ'ילה את הנבחרת האוסטרית למשחק ידידות. המגן הימני יחזור לארץ ביום רביעי בצהריים ויצטרף לאימונים שישארו עד למשחק. 

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק