צריכים לעשות חשבון נפש

נבחרת ישראל נחתה בנתב"ג לאחר התבוסה 3:0 מול אנגליה. אבי לוזון מסביר כיצד צריך להתנהג עכשיו. טל: המציאו ציטוטים שלי. יצחקי: הופעה רעה שלנו. זיו: קיבלנו פיק ברכיים

יום ראשון 09 ספטמבר 2007
שלמה חסיד

טיסה לא קלה עברה נבחרת ישראל ובסופה נחתה  בנתב"ג בערב לאחר התבוסה 3:0 מול נבחרת אנגליה אתמול.

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות: "כל מי ששייך לנבחרת, צריך לעשות חשבון נפש בעקבות ההופעה הלא טובה שלנו במשחק הזה. אני מאחל לכל בית ישראל שנה טובה וחג שמח. יש זמן לחשוב על המשחק הזה, בהחלט הופעה לא טובה של הנבחרת. תוצאה לא טובה, ומשחק לא טוב".

קשרה של נבחרת ישראל, עידן טל, שהתסיס את האנגלים: "התקשורת המקומית סתם ניסתה לחמם, המציאו ציטוטים שלי. לא אמרתי את זה, לא הייתה לי כוונה לפגוע בשחקני נבחרת אנגליה. 

"אני חושב שהיה להם משחק טוב בוומבלי, אבל עוד לא פיספסנו את ההזדמנות שלנו. הקמפיין לא נגמר, חבל שזו התӕצאה. קורה שתופסים יום לא טוב, רק חבל שזה קרה לנו נגד אנגליה". 

ברק יצחקי אמר לאחר הנחיתה: "הופעה רעה מאוד של הנבחרת, כל השחקנים לא היו טובים. פשוט חבל מאוד, וננסה לתקן במשחק הבא. הקמפיין עדיין לא נגמר, אני מאמי۟ מאוד בשחקנים האלה. קורה בכדורגל שזה לא הולך, וחבל שזה קרה דווקא במשחק הזה".

מגנה השמאלי של הנבחרת, יואב זיו: "משחק לא טוב של כל הנבחרת, אני לא מוציא את עצמי מהכלל, זה שאולי קיבלתי מחמאות לא משנה את האכזבה. 
<Ţr/> "אני חושב שיותר מדי זילזלו כאן בנבחרת אנגליה, והיא הראתה בדיוק איזה נבחרת היא. לאנשים היו ציפיות מוגזמות, אבל אתמול כולם קיבלו את התשובה. חבל מאוד שדווקא היינו צריכים להראות את היכולת שלנו, תפסנו יום רע וקיבלנו פיק ברכיים. זה משהו שקורה בכדורגל".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק