קשטן בראש צוות מקצועי

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון, ומממלא מקומו שטרן חלובה, מתכננים מהפך מקצועי ענק, כשקשטן יעמוד בראש המערכת ולצידו מאמנים חדשים. רוני לוי ממכבי חיפה ואלון חזן מאשדוד, הוזכרו כמועמדים להצטרף

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
 בהתאחדות לכדורגל מתכננים מהפך מקצועי מקצה לקצה, עם סיום יורו 2008 ותחילת ההכנות למוקדמות המונדיאל ב-2010 בדרום אפריקה.

התוכניות שגיבשו אבי לוזון ושטרן חלובה הן למנות את דרור קשטן לתפקיד המנג'ר המקצועי הראשי של נבחרת ישראל הבוגרת, הצעירה והנוער, כשתחתיו יעבדו מאמנים צעירים, כששמם של רוני לוי, מאמן מכבי חיפה ואלון חזן מאמן מ-ס אשדוד, מוזכרים כמי שעשויים להצטרף לאימון הנבחרת הבוגרת והאולימפית, לצידם של משה סיני וזאביק זלצר.
<͢r/> קשטן אמור להכין בתוך חודשיים תוכנית על לשינוי פני הכדורגל בישראל החל מקבוצות הנוער, האולימפית והבוגרת.

לתוצאת המשחק ביום רביעי בין אנגליה לרוסיה בוומבלי, תהיה משמעות והשפעה על ההערכות ועל סגל השחקנים שיזומן למשחק בעוד חודש מול קרואטיה בזېגרב.

דרור קשטן ומשה סיני יפגשו ביום חמישי, למחרת המשחק בוומבלי, כדי להכין תוכניות מקצועיות לקראת קרואטיה.

היכולת העלובה של מספר רב של שחקנים, מחייבת חשיבה אחרת וביטול הקרדיט שקיבלו שחקנים כמו יובל שפונגין, עידן טל, ואליד באדיר ויניב קטן.

תוצאת תיקו בוומבלי תשאיר את ישראל בתוך המאבק על המקום השני. ניצחון אנגלי או רוסי יפתח פער משמעותי של 3 או 4 נקודות, פער שיפחית כמעט לאפס את סיכויי הנבחרת להעפיל ליורו.

העדרם של המוצהבים דודו אוואט, אריק בנאדו ויובל שߤונגין, אמור להחזיר להרכב את ניר דוידוביץ', קלמי סבן וגל אלברמן. שחקנים שאינם בכושר כבר תקופה ארוכה כמו קטן, עידן טל ובאדיר לא יקבלו את חולצת ההרכב.

בכיר בנבחרת אמר היום ל-telesport: "צפו לשינויים משמעותיים כי קשטן וסיני לא יסלחו לשחקנים ۩ביישו את הנבחרת באי הגעה למשחק".

ההרכב המסתמן שיתורגל לקראת קרואטיה הוא: "דוידוביץ, סבן, בן חיים, גרשון, אנטבי, אלברמן, עידן טל, זנדברג, בניון, בלילי וקלואוטי

תגובות

טלספורט בפייסבוק