הרמת כוסית ללא ההנהלה

בית"ר ירושלים ערכה היום בבוקר את הרמת הכוסית לכבוۓ השנה החדשה, היו"ר אלי ארזי והבעלים גיאדמק נעדרו עקב שהות בחו"ל, קורנפיין נשא את דבריו כמנכ"ל

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
אסף שקד

בית"ר ירושלים ערכה היום בבוקר את הרמת הכוסית לכבוד השנה החדשה באופן צנוע מזה של השנה שעברה. קצת לפני שעלו למרגש להתאמן, השתתפו השחקנים בהרמת הכוסית אך מי שנעדרו מהרמת הכוסית באופן די בולט היו הבעלים ארקדי גיאדמק והיו"ר אלי ארזי שנעדרו מהאירוע עקב שהות בחו"ל.

המנכ"ל איציק קורנפיין שבמשך שנים נושא דברים בשמם של השחקנים, דיבר הפעם כמנכ"ל הקבוצה אך למרות זאת לא שינה את תוכן הדברים ואמר: "אלי ארזי וארקדי גאידמק דיברו איתי בטלפון. שניהם בחו"ל ומתנצלים שהם לא פה אבל הם מוסרים לכולכם שנה טובה שנה של אליפות והצלחה, התפתחות והישגים. 

הייתה לנו שנה טובה שהסתיימה באליפות, אני מאמין ומקווה שגם השנה הבאה עלינו לטובה תהיה טובה ואפילו יותר", לאחר̠מכן הרחיב קורנפיין ואמר: "זאת שנה חדשה עבורי אחרי שנים בהם הייתי שחקן, אני אנסה לתרום לקבוצה גם מעמדת המנכ"ל ואני מאחל שנה טובה לכל חברי על המגרש וגם כמובן לחבריי במשרד".

 היועץ המקצועי, גיורא שפיגל גם נשא דברים בהרמת הכוסית ואӞר: "אני מאחל לכולנו, לשחקנים, לצוות ולכל אלה שסובבים את הקבוצה, שנה טובה, אנחנו מצפים שהשנה תהיה שנה של הצלחה, של כדורגל מלהיב ושל חברות האחד עם השני. נאחל לעצמנו שלא נהיה רק קבוצה טובה אלא קבוצה של חברים והעיקר שנגרום הנאה לקהל הגדול שלנו שהוא חלק חߩוב מהאיכות של הקבוצה הזו ובחיים הפרטיים אני מאחל שנה טובה ובריאה לכולכם ולבני משפחותיכם".

הקפטן דוד אמסלם היה זה שהחליף את קורנפיין כשדיבר בשם השחקנים : "אני רוצה לאחל לכולם שנה טובה ומתוקה, אנחנו נכנסים לשנה חדשה ואני רוצה לאחל שנהĠשל הישגיות, הצלחות והרבה שמחה ואושר".
 
לאחר הרמת הכוסית התפנו שחקני הקבוצה לאימון נוסף במסגרת ההכנות למשחק הליגה ביום שבת מול מכבי הרצליה. המאמן יצחק שום הודיע לשחקניו כי לא יתן להם יום חופשי למרות החג וביום חמישי צפויה הקבוצה לערוךȠאת האימון המסכם לקראת המשחק.

תצלום: BJERUSALEM

תגובות

טלספורט בפייסבוק