גיא לוי יוזמן לבירור

הבוקר תקף לוי קשות את ההתאחדות לכדורגל ואת דרור קשטן בראיון לעיתון הארץ. אבי לוזון החליט לזמנו לשיחה שצפוי להיות קשה ביותר

יום ראשון 24 יוני 2007
דורון ברגר

 יושב ראש ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון יזמן את מאמן הנבחרת הצעירה גיא לוי לבירור בעקבות התבטאויותיו הבוקר בראיון לעיתון הארץ.

בראיון אמר לוי כי: "דרור קשטן לא שיתף אתי פעולה. אין לי ציפיות ממנו, אבל אני במקומו הייתי נוהג אחרת. מה משה סיני עשה בצעירה? הפסיד לגרוזיה?. לא נכשלתי, ידעתי מראש שיש לנו נבחרת חלשה. אבל מה רצית שאגיד, שאנחנו הולכים להפסיד?".

עוד אמר לוי: "אני מכבד את דרור כמאמן, זכותו לקבוע מה הדרך שלו, אבל בגלל שמדובר בשחקנים משותפים לנבחרת הבוגרת והצעירה, הדרך צריכה להיות אחרת. לי  יש דרך אחרת. בהתנהלות שלי כמאמן לאומי הייתי משתף פעולה בצורה מלאה מול מאמן הנבחרת הצעירה. הייתי רואה את ההצלחה של הנבחרת הצעירה, לא מתעלם ממנה. אני, מבחינתי, עשיתי את כל הדברים מאז המשחק נגד צרפת ועד היום כדי שיהיה שיתוף פעולה ביני לבין דרור. באתי אליו הביתה, דיברנו, ישבתי אצלו וביקשתי שיתוף פעולה מלא. יותר מזה, ביקשתי שניפגש מדי פעם להחליף דעות ולקבל עידכונים. שיתוף פעולה שכזה רק היה עוזר לשתי הנבחרות. אני הייתי משתף פעולה בצורה מלאה, אבל קשטן החליט אחרת.  אם היו סיכומים מראש, אפשר היה להכין את הנבחרת טוב יותר. הייתי יודע מה יש לי, מה אין לי, היינו מסכמים מראש אילו שחקנים חוזרים אלי מוקדם, אילו מאוחר והייתי יודע על אילו שחקנים לבנות. אם היה שיתוף פעולה, הייתי אפילו מסכים לוותר על שחקן באליפות אירופה ולהביא שחקן אחר. אבל חוסר הוודאות שהיה לי במשך כל התקופה הקשה עלי".

אבי לוזון הבהיר כי אינו מוכן בשום אופן להתגוששות תקשורתית בין בעלי תפקידים בהתאחדות.

לעצם העניין נכתב בהודעה כי: "גיא לוי קיבל את כל התנאים והתמיכה של ההתאחדות לכדורגל להצלחת הנבחרת הצעירה באליפות אירופה.

סדרי העדיפויות בין הנבחרות נקבעים ע"י ההתאחדות לכדורגל והם ברורים: הנבחרת הבוגרת קודמת לנבחרת הצעירה וזו קודמת לנבחרת הנוער.

ההתאחדות תלך תמיד לקראת שיתוף פעולה בין הנבחרות ובין בעלי תפקידים בנבחרות. גם אם יש מחלוקות, הן צריכות להיפתר בתוך ההתאחדות פנימה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק