וויצ'יץ' קרוב לחתימה בדינמו

ברוסיה פורסם היום כי סנטר מכבי ת"א צפוי לחתום בדינמו מוסקבה. ג'נרל מנג'ר הקבוצה, גנאדי דרוזדוב: אנחנו קרובים לחתימה עם וויצ'יץ'. נביא רק שחקנים בעלי שם. סוכנו של השחקן: זה לא שווה התייחסות

יום שני 25 יוני 2007
אלחנן מלמוד

בעוד במכבי ת"א מתכננים את העונה הבאה וקרובים להשלים את הסגל, נראה כי יש יותר מקבוצה אחת באירופה שרוצה "לחטוף" למאמן, עודד קטש, את העוגן המרכזי שלו מתחת לידיים.

לסנטר הקרואטי, ניקולה וויצ'יץ', חוזה לעונה נוספת במכבי ת"א, אז זה לא מונע מפנאתנייקוס להתעניין בשחקן כשהיום, לפי התקשורת הרוסית, נכנסה שחקנית חדשה למשחק, דינמו מוסקבה. 

על פי הדיווח, דינמו קרובה להחתים את וויצ'יץ', כשהגיבוי לכך הוא ציטוט של ג'נרל מנג'ר הקבוצה, גנאדי דרוזדוב, שנשאל לגבי החתמתו של דיאן טומשביץ' מפנאתנייקוס ואמר: "דינמו תיקח רק שחקנים ברמה גבוהה. טומשביץ' הוא האופציה הרביעית-חמישית שלנו. קודם כל, אנחנו רוצים לדעת מה התשובה של לזארוס פאפאדופולוס, סנטר הקבוצה בעונה שעברה. מצד שני, אנחנו קרובים לחתום על חוזה עם סנטר מכבי ת"א, ניקולה וויצ'יץ'".

בנוסף, אומר דרוזדוב כי הקבוצה פנתה לרכז צסק"א מוסקבה, ג'יי.אר הולדן, אך זה דחה את הפנייה.

יש לציין כי למרות שלדינמו משאבים פיננסיים גדולים מאוד, היא לא תשתתף ביורוליג, מה שעשוי להוות מכשול מסוים להחתמת שחקנים חדשים.

הקיץ החליפו בקבוצה את המאמן, דושקו איבנוביץ' והביאו במקומו מאמן סרבי נוסף, סבטיסלב פשיץ', שהגיע מג'ירונה.

סוכנו של וויצ'יץ', גיא הראל,  אמר בתגובה: "כל ידיעה על וויצ'יץ' לא שווה התייחסות".

פרסום בקרואטיה: ביילה, ציבונה ומכבי מעוניינות בדומיניק מגוויר

דומיניק מגוויר, גארד/פורוורד מאוניברסיטת קליפורניה, הוא אחד המועמדים למכבי ת"א, לפי התקשורת  בקרואטיה.

מגוויר, שקלע שממוצע 13.5 נק' וקטף 9.8 ריב' בשנתו האחרונה במכללה, מועמד גם לציבונה זאגרב וגם לביילה, שמחפשת מחליף לריס גיינס, עוד אחד מהמועמדים למכבי, שחתם לאחרונה במילאנו.

מגוויר צפוי להיבחר בדראפט הקרוב, אך רק בסיבוב השני, מה שעשוי לגרום לו לבחור באופציית אירופה, שם, כפי הנראה כבר יש התעניינות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק