גיא לוי ננזף על-ידי לוזון

יו"ר ההתאחדות לכדורגל זימן את מאמן הנבחרת הצעירה לשיחת בירור, עקב הראיון שנתן גיא לוי לעיתון "הארץ"

יום שני 25 יוני 2007
אשר גולדברג
הראיון שנתן גיא לוי לעיתון "הארץ", בו תקף את מאמן הנבחרת הבוגרת, דרור קשטן, והטיל עליו את האשמה לפגיעה בנבחרת הצעירה, הצליח להרגיז את יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון. 

לוזון ערך הערב שיחה עם גיא לוי, בו הובהרה למאמן חומרת המעשים. לוי התחייב, מצידו, שלא להתראיין בעתיד ללא אישור מראש והבהיר כי הוא מוקיר ומכבד את ההתאחדות לכדורגל, וכן את ההירארכיה בין הנבחרות. לוי הודה כי הוא רוחש כבוד רב לדרור קשטן ויכבד כל החלטה שלו בעתיד.

בראיון אמר לוי כי: "דרור קשטן לא שיתף אתי פעולה. אין לי ציפיות ממנו, אבל אני במקומו הייתי נוהג אחרת. מה משה סיני עשה בצעירה? הפסיד לגרוזיה?. לא נכשלתי, ידעתי מראש שיש לנו נבחרת חלשה. אבל מה רצית שאגיד, שאנחנו הולכים להפסיד?".

עוד אמר לוי: "אני מכבד את דרור כמאמן, זכותו לקבוע מה הדרך שלו, אבל בגלל שמדובר בשחקנים משותפים לנבחרת הבוגרת והצעירה, הדרך צריכה להיות אחרת. לי  יש דרך אחרת. בהתנהלות שלי כמאמן לאומי הייתי משתף פעולה בצורה מלאה מול מאמן הנבחרת הצעירה. הייתי רואה את ההצלחה של הנבחרת הצעירה, לא מתעלם ממנה. אני, מבחינתי, עשיתי את כל הדברים מאז המשחק נגד צרפת ועד היום כדי שיהיה שיתוף פעולה ביני לבין דרור. באתי אליו הביתה, דיברנו, ישבתי אצלו וביקשתי שיתוף פעולה מלא. יותר מזה, ביקשתי שניפגש מדי פעם להחליף דעות ולקבל עידכונים. שיתוף פעולה שכזה רק היה עוזר לשתי הנבחרות. אני הייתי משתף פעולה בצורה מלאה, אבל קשטן החליט אחרת.  אם היו סיכומים מראש, אפשר היה להכין את הנבחרת טוב יותר. הייתי יודע מה יש לי, מה אין לי, היינו מסכמים מראש אילו שחקנים חוזרים אלי מוקדם, אילו מאוחר והייתי יודע על אילו שחקנים לבנות. אם היה שיתוף פעולה, הייתי אפילו מסכים לוותר על שחקן באליפות אירופה ולהביא שחקן אחר. אבל חוסר הוודאות שהיה לי במשך כל התקופה הקשה עלי".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק