יום ראשון ללא הפתעות

ווימבלדון: היום הראשון הסתיים ללא הפתעות, כאשר כל הבכירים העפילו לשלב הבא, גם אצל הגברים וגם בנשים

יום שני 25 יוני 2007
מערכת TELESPORT
טורניר ווימבלדון, הגראנד סלאם היחיד על דשא, נפתח היום, איך לא, בגשמים. אחרי שהסערה שככה ובעיכוב של 3 שעות נפתחו המשחקים, שהסתיימו ללא הפתעות.

רוג'ר פדרר, המדורג ראשון, עשה היום את הצעד הראשון לקראת זכייה חמישית ברציפות הווימבלדון, כשגבר על טיימוראס גבאשווילי הרוסי 3:6 2:6 4:6. בשלב הבא הוא יפגוש את המנצח במשחק בין חואן מרטין דל-פורטו מארגנטינה לדווידה סנקווינטי האיטלקי שיושלם מחר.
המדורג שלישי, אנדי רודיק, לא התקשה גם הוא וגבר על ג'סטין גימלסטוב האמריקאי 1:6 5:7 6:7 (3). בשלב הבא ממתין לו דאנאי אודומצ'וקה מתאילנד.

המדורג חמישי, פרננדו גונזאלס הצ'יליאני, שכידוע יגיע לישראל עם נבחרתו להתמודדות בגביע דייוויס, גבר על רובי גינפרי מארה"ב 6:3 6:7 (4) 2:6 2:6 ויפגוש את אלחנדרו פאלה מקולומביה בשלב הבא.

במשחק המרתק ביותר הערב נפגשו קרלוס מויה (25) עם חביב הקהל, הבריטי טים הנמן. אחרי חמש מערכות מתישות , שנקטעו באמצע בגלל הגשם, הופסק המשחק בין הנמן למויה במצב של 3:6 6:1 7:5 2:6 6:6. למנצח ממתין הזוכה במשחק בין  ג'ושוע גודול הבריטי לספרדי פליסיאנו לופז.

טורניר הנשים

גם בטורניר הנשים לא נרשמו שום הפתעות, אבל לפחות טניסאית בכירה אחת היתה צריכה להזיע הרבה.

מרטינה הינגיס (9) פגשה את נעמי קאדאבאי המקומית, המדורגת 232 בעולם. לכאורה, זה לא כוחות, אבל הבריטית החזיקה מעמד יפה ואפילו לקחה את המערכה הראשונה בשובר שיווין. הינגיס התעוררה ואחרי מערכה שנייה קשה (5:7) ניצחה את הבריטית על האפס במערכה השלישית. בסיבוב הבא מחכה לה איקו נקאמורה מיפן.

למדורגת ראשונה והמועמדת העיקרית לזכות בתואר, ז'סטין הנין-ארדן, הלך יותר בקלות והיא ניצחה את יורגלינה קראברו מארנטינה 3:6 0:6 ותפגוש את ורה דושבינה הרוסייה בשלב הבא.

גם סרינה וויליאמס לא התאמצה במיוחד לנצח את לורדס דומינגז לינו מספרד 5:7 0:6 בדרך למפגש עם אליסה מוליק מאוסטרליה בסיבוב השני.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק