''להכין את הנבחרת ל-2010''

זו התחושה שישנה בקרב שחקני נבחרת ישראל הלילה לאחר הניצחונות של קרואטיה ואנגליה שמותירים סיכוי קלוש לעלייה. בן - חיים: האנגלים חזרו לעצמם והפכו את מצבנӕ לקשה

יום חמישי 13 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
שחקני נבחרת ישראל בילו איש איש בביתו הערב וקיבלו את השנה החדשה יחד עם משפחתם ואהוביהם. קצת אחרי ארוחת החג ישבו רובם מול מסך הטלביזיה וראו כיצד האנגלים ממשיכים לנצח מול הרוסים והקרואטים מתעללים באנדורה. עכשיו ברור גם להם, כי מחזור המשחקים שיערך ב-17 באוקטובר יכול סופית לקבוע מי יהיו שתי העולות ליורו 2008 מהבית הישראלי. 

החשבון פשוט -  תיקו או הפסד ישראלי בזאגרב מול מוליכת הבית קרואטיה ירחיק סופית את הבחורים שלנו מהאליפות בעוד תיקו או ניצחון אנגלי על אדמת ߨוסיה יעניק למקלארן לא רק אוויר נוסף לנשימה, אלא את הכרטיס המיוחל. 

השחקנים של קשטן פסקו הערב כמעט פה אחד - אין לישראל כיום שום סיכוי להגיע ליורו ומה שצריך לעשות הוא להשתמש במשחקים הנותרים, בכדי להתחיל לבנות נבחרת חדשה שתהווה את הבסיס למוߧדמות מונדיאל 2010 שיערך בדרום אפריקה.

אחד משחקני הנבחרת אמר הלילה: "כל שנותר לנו הוא המאבק על הכבוד ועל המקום השלישי, אם נסיים במקום הרביעי זה ייחשב מבחינתי לכישלון צורב כי כבר בקמפיין הקודם הגענו למקום השלישי ופספסנו את המונדיאל בגלל הפӨש שערים מול שוייץ".

בלם הנבחרת וצ'לסי טל בן - חיים אמר הערב ל- TELESPORT: "אנגליה נבחרת מצוינת שהוכיחה השבוע בשני המשחקים מולנו ומול רוסיה שהיא חזרה לעצמה, היא גילתה יכולת מצוינת ומראה שיש לה שחקנים טובים מאד. עכשיו מבחינת הנבחרת שלנו המצב מאד קשה".

צמד המאמנים, דרור קשטן ועוזרו משה סיני, שצפו אף הם במשחקים, אמורים להיפגש בצאת החג ולהחליט על המשך הקמפיין. כפי הנראה, כבר במשחק מול קרואטיה תעבור הנבחרת שינוי בכל הקשור לשמות המוזמנים כשהשחקנים המבוגרים̠יותר ישוחררו מהמסע וצעירים מבטיחים יסעו במקומם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק