שחר: נציג נירנברג יגיע בקרוב

נושא האזרחות הישראלית של רוברטו קולאוטי יוטל בספק, במידה והשחקן לא יחיה בישראל. עומר גולן אמור להחליפו במרכז ההתקפה. בוזגלו יגיע לאימון הערב

יום שלישי 26 יוני 2007
אשר גולדברג
מהלך מפתיע במכבי חיפה, כאשר החלוץ רוברטו קולאוטי, סיכם על מעבר לקבוצה הגרמנית נירנברג אחרי משא ומתן חשאי שנמשך כבר 4 חודשים.

הקבוצה הגרמנית אמורה לסכם את המעבר מול מכבי חיפה כבר בימים הקרובים. קולאוטי שקיבל אתמול משר הפנים רוני בראון הודעה על קבלת אזרחות ישראלי מלאה, הפתיע רבים אמש כשסיפר על הסיכום. כעת קבלת אזרחותו מוטלת בספק כיוון שהתנאי לקבלת האזרחות הוא שקולאוטי יהיה חייב לחיות בישראל. הפרשה תידון מעכשיו מחדש.

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר סיפר הבוקר כי: "נציגי נירנברג צפויים להגיע לישראל בסוף השבוע. יש לנו עוד הצעות עבור קולאוטי, אחת מהן היא מספרד".

במקביל, אמור יעקב שחר להיפגש מחר עם עמוס לוזון בניסיון להעביר את עומר גולן למכבי חיפה תמורת שלומי ארבייטמן ומאור בוזגלו ובתוספת סכום כסף שעדיין לא נקבע.

מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, יצא היום לברזיל כדי לעקוב אחרי שני שחקנים ויראה כבר בשבת שחקנים מקבוצת קורינטיאס, ואסקו דה גאמה, פאלמייראס ופלאמנגו.

מאור בוזגלו החליט להפסיק להחרים את האימונים ויגיע לאימון הערב של הקבוצה. בוזגלו עשוי להיכלל בעיסקת העברתו של עומר גולן ממכבי פ"ת לקרית אליעזר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק