אני מרוצה מאיך שאני משחקת

ווימבלדון: שחר פאר ניצחה 4:6 5:7 את קאנפי האסטונית ותפגוש את ברטולי בסיבוב ה-3. סמשנובה סיימה את הקריירה עם תבוסה למולר. הערב: אנדיוני והראל לוי בזוגות

יום רביעי 27 יוני 2007
אורן קורנפלד, שרון חלבי

במוקד משחקי הישראלים בווימבלדון היום שחר פאר עלתה לסיבוב השלישי של הטורניר. הישראלית המדורגת 16 בטורניר ניצחה 4:6 5:7 את קאיה קאנפי האסטונית המדורגת 58 בעולם. 

פאר תתמודד בסיבוב השלישי נגד חברתה לזוגות לשעבר, מריון ברטולי הצרפתייה, שהביסה בשתי מערכות את אולגה גובורטסובה הבלארוסית 5:7 2:6.

המנצחת במפגש בין פאר לברטולי תצטרך לפגוש בשמינית הגמר את המנצחת בין המדורגת שלישית ואחת הטניסאיות העולות בסבב, ילנה ינקוביץ' הסרבית, שניצחה 1:6 1:6 את ג'רמילה גאידוסובה הסלובקית (105), לבין המנצחת במפגש בין אלנה דנילידו היווניה (47) לבין לוסי ספארובה הצ'כית (25).

פאר אמרה בסיום המשחק: "סך הכל אני מרוצה מאיך שאני משחקת, אני זזה טוב, מגישה טוב ומכה את הכדור טוב. היו לי שני משחקים קשים מאוד נגד יריבות מסוכנות ואני שמחה שעברתי אותן".

על המשחק היום מול קנפי הוסיפה: "היום במשחק שיחקתי סט ראשון טוב מאוד ולמרות שהיא חזרה ל-5:4, הרגשתי טוב מאוד ונתתי משחקון הגשה מצויין. גם את הסט השני התחלתי טוב מאוד ושברתי, הייתה לי הרגשה שאני אשבר בהמשך מה שלצערי קרה, מה גם שהיא העלתה את הרמה ועלתה ליתרון 4:5. בשלב הזה עליתי מרוכזת מאוד והפסדתי סך הכל נקודה אחת עד הסוף".

על מריון ברטולי, המשוכה הבאה היא אומרת: "נגד מריון יהיה משחק קשה מאוד, היא נמצאת בכושר מצויין, הגיעה לסיבוב רביעי ברולאן גרוס ובעונת הדשא הגיעה לשני חצאי גמר וניצחה שחקניות מצויינות. לעומת המשחקים הקודמים שלנו, זה יהיה המפגש הראשון שלנו על דשא מה שיקשה עלי לשנות לה קצבים (על דשא זה יותר קשה) כמו שאני אוהבת לעשות נגדה. בכל מקרה אני אגיע ואתן הכל על המגרש".


מהלך המשחק

קאנפי שמרה על ההגשה ועלתה ל-0:1. פאר גם כן שמרה על ההגשה והשוותה ל-1:1. הישראלית שברה ועלתה ל-1:2. שחר שמרה על ההגשה ועלתה ל-1:3.

פאר שברה שוב ועלתה ל-1:4. הישראלית שמרה על ההגשה ועלתה ל-1:5. האסטונית שמרה על ההגשה וצימקה ל-5:2. פאר נשברה לראשונה במשחק והאסטונית צימקה ל-5:3. קאנפי המשיכה את התנופה וצימקה ל-5:4.

פאר שמרה על ההגשה וניצחה את המערכה הראשונה 4:6.

פאר שברה בפתיחת המערכה השנייה ועלתה ל-0:1. פאר שמרה על ההגשה ועלתה ל-0:2. האסטונית צימקה ל-2:1. שחר שמרה על ההגשה ועלתה ל-1:3. קאנפי הצליחה לצמק ל-3:2.

פאר עלתה ל-2:4. קאנפי שמרה על ההגשה ושברה בדרך ל-4:4. האסטונית שמרה על ההגשה וכבר עלתה ל-4:5. פאר השוותה ל-5:5.

פאר שברה ועלתה ל-5:6 בדרך לניצחון 5:7 במערכה ועלייה לסיבוב השלישי.

סמשנובה הובסה ונפרדה מווימבלדון

אנה סמשנובה סיימה את הקריירה עם הפסד כואב בסיבוב הראשון של ווימבלדון.

סמשנובה, שהודיעה שתפרוש בסיום הטורניר, הובסה 6:0 6:0 ע"י מרטינה מולר (32) תוך פחות מ-40 דקות.

סמשנובה גם לא הצליחה להחזיק מעמד עד הגשם שהתחיל והפסידה ממש לפני שהגשם הפסיק את המשחקים בצהריים.

זוגות: אנדיוני מתחילים מחר

אנדי רם ויוני ארליך יפתחו את השתתפותם מחר בטורניר הזוגות. הצמד הישראלי המדורג 7 בטורניר יפגוש את אלכס קוזנצוב האמריקני ומישה זברב הגרמני.

גם הראל לוי ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם ראג'ב ראם האמריקני. הצמד, שהעפיל מהמוקדמות, יפגוש את דומיניק הרבאטי ומיכאל ומרטינק הסלובקים.

תמונות: רויטרס

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק