מכבי מול פילזן ובלאט

יורוליג: מכבי ת"א הוגרלה לשחק בבית ב' ותפגוש את דיוויד בלאט ואפס פילזן. בנוסף נמצאות בבית מלאגה, אריס סלוניקי, ציבונה, לה מאן, ריטאס וילנה ומילאנו. גרשון ואולימפיאקוס הוגרלו לבית המוות

שבת 30 יוני 2007
שלמה חסיד

הגרלת משחקי השלב הראשון של היורוליג לעונת 2007/8 נערכה הערב (שבת) באיטליה. דירוג קבוצות האיכות להגרלת היורוליג נקבעו באמצע השבוע. 

מכבי תל אביב
 שובצה לבית ב'. החלום הרטוב של האוהדים היה לפגוש את פיני גרשון וארז אדלשטיין עם אולימפיאקוס בארץ, אולם מאמן ישראלי אחר אמור לנחות. דיוויד בלאט וקבוצתו החדשה אפס פילזן הוגרלו ביחד עם אלופת המדינה. עודד קטש וצביקה שרף, צריכים להתכונן היטב למפגש מול פילזן ובלאט. 

גם להיסטוריה תפקיד משלה. זו הפעם הראשונה שבה מאמן ישראלי אשר מאמן קבוצה זרה, יפגוש את מכבי תל אביב בטורניר אליפות אירופה. המקרה אחרון שקרה היה שחקן מכבי תל אביב עודד קטש, אשר כעת מאמן את הקבוצה, אשר פגש באותו גמר מפורסם במדי פנאתינייקוס את מכבי תל אביב.

בנוסף מצטרפת מלאגה כראש בית ב' מול מכבי תל אביב. אריס סלוניקי היוונית כאשר רוב הסיכויים שנבן ספאחיה יאמן את הר הגעש וצפוי לחזור להיכל נוקיה כמאמן. רביב לימונד יגיע עם קבוצתו החדשה לה מאן הצרפתית. מילאנו וריטאס וילנה.

המשחק הראשון של מכבי תל אביב בטורניר יערך בהיכל נוקיה מול לה מאן הצרפתית. לה מאן תגיע עם הכוכב הישראלי החדש אשר ברשותה, רביב לימונד.

פיני גרשון ואולימפיאקוס הוגרלו לשחק בבית א' (בית המוות). אטורה מסינה יפגוש שוב את פיני גרשון עם צסק"א מוסקבה. בנוסף טאו ויטוריה המעולה נמצאת בבית המוות. סופוט, לובליאנה, ז'לגיריס, סיינה ו-וירטוס בולוניה משלימות את הפאזל. 

אלופת אירופה, פנאתינייקוס הוגרלה לבית ג'. ברצלונה תנסה לגנוב את ראשות הבית. ריאל מדריד, שכל הקבוצות חששו לפגוש נמצאת גם באותו הבית והדרבי הספרדי יהיה חם ומעניין. רומא, פרטיזן, פנרבחצ'ה, ברוסה ורואן משלימות את הבית.

 דירוג  
בית א'
 בית ב'
 בית ג'
 1
 צסק"א מוסקבה     
     מלאגה          
 פנאתינייקוס
 2 
 טאו ויטוריה
מכבי תל אביב
 ברצלונה
 3
 אולימפיאקוס
 אפס פילזן
פרטיזן בלגרד
 4
 סופוט
אריס סלוניקי
רומא
 5
 לובליאנה
 ציבונה זאגרב
 פנרבחצ'ה
 6
 ז'לגיריס
 לה מאן
 ריאל מדריד
 7
 סיינה
 ריטאס
ברוסה                   
 8
 וירטוס בולוניה
 מילאנו
 רואן


סדר המשחקים של מכבי תל אביב ביורוליג השנה (לא סופי)

מחזור 1- מכבי ת"א – לה-מאן

מחזור 2 -ריטאס וילנה – מכבי ת"א

מחזור 3 – מכבי ת"א – אפס פילזן

מחזור 4 – מלאגה – מכבי ת"א

מחזור 5 – מכבי ת"א – ציבונה זאגרב

מחזור 6 – מילאנו – מכבי ת"א

מחזור 7 – מכבי ת"א – אריס סלוניקי

מחזור 8 – לה-מאן – מכבי ת"א

מחזור 9 – מכבי ת"א – ריטאס וילנה

מחזור 10 – אפס פילזן – מכבי ת"א

מחזור 11 – מכבי ת"א – מלאגה

מחזור 12 – ציבונה זאגרב – מכבי ת"א

מחזור 13 – מכבי ת"א – ארמאני מילאנו

מחזור 14 – אריס סלוניקי – מכבי ת"א

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק