0

לוין לא יעבור̠היום

מנכ"לית מכבי תל אביב, תמי פרידמן: ניר לוין, יעבור רק מחר (שני) בבקרה התקציבית ויהיה על הקווים נגד הפועל כפר סבא. לוני הרציקוביץ': אפגש עם מאנה עוד השבוע

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

ניר לוין, מאמן מכבי תל אביב, לא יעבור היום ברשות לבקרת תקציבית, אחרי שמכבי תל אביב,
דחתה למחר (שני) את הפגישה עם יו"ר הוועדה התקציבית, יאיר רבינוביץ'.

מכבי תל אביב קיבלה הבוקר מסר מרוני מאנה, שהבהיר, שאין בכוונתו להעבירĠכספים נוספים למכבי תל אביב.  

מנכ"לית מכבי ת"א, תמי פרידמן: "מחר (שני) בבוקר ניר לוין יעבור בראשות לבקרת תקציבית וחוזהו יופקד בהתאחדות לכדורגל. לוין ינהל מחר את המשחק בבלומפילד נגד הפועל כפר סבא"Į

ובעניין רוני מאנה הבהירה פרידמן: "אנחנו מנסים לתאם פגישה בין רוני מאנה ללוני הרציקוביץ', וזה יקרה בימים הקרובים".

לוני: אפגוש את מאנה השבוע

הבעלים של מכבי ת"א לוני הרציקוביץ' שומר בינתיים̠על זכות השתיקה בכל הנוגע לאמירותיו של רוני מאנה לעברו. הרציקוביץ' שנח במהלך החג בחיק משפחתו ישוב בימים הקרובים לענייניו מול מאנה ואמור להיפגש עימו עוד השבוע. 

הרציקוביץ' סיפר ל-TELESPORT כי הוא אפילו לא פתח את המכתבȠשהגיע אליו ממאנה, " לא אומר דבר שיתפרש כהרמת כדור לבעיטת וואלה" הוסיף הרציקוביץ' הערב, "עוד השבוע אפגש עם רוני לפגישה בעקבות המכתב שהוא ועורך דינו שלחו לי, מכתב שמחייב אותי להיפגש עם היועצים המשפטיים שלי. רק אחרי הפגישה הבאה בינינו נראߔ כיצד נושא רוני מאנה יסתיים".

בינתיים רוני מאנה התקשר הערב למנכ"לית תמי פרידמן מאילת והבהיר לה חד משמעית כי הוא אינו מתכוון להעביר מחר את חוזהו של ניר לוין ברשות לבקרת תקציבית. הרציקוביץ' שמודע לעניין אמר הערב בנושא לוין: " נירĠיעמוד על הקווים ביום שני, חוזהו יועבר לבקרה ביום ראשון על ידי הקבוצה".

הרציקוביץ' שהורה ללוין כי הקבוצה אינה יכולה לצרף אליה אף שחקן זר חדש עד לסיום הפרשה עם רוני מאנה אמר הערב: " כל ההסכם בין הקבוצה של מאנה למכבי ת"א נמצא בנאמ۠ות, יש שם דברים ברורים ומוסכמים לפיהם צריך לנהוג כי כך הוסכם".  

תגובות

טלספורט בפייסבוק