פאר הודחה בסיבוב השלישי

על-ידי מריון ברטולי הצרפתייה (המדורגת 19 בעולם) 6:3 6:2. ברטולי תמשיך למפגש מול ינקוביץ' בשמינית הגמר. פאר ומירזה העפילו לשלב השני בזוגות

יום שישי 29 יוני 2007
מערכת TELESPORT

הטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר הודחה הערב בסיבוב השלישי שלטורניר ווימבלדון.

הצרפתייה בת ה-23 שבכל המפגשים שלה מול פאר, חמישה במספר, לא הצליחה לנצח, השיגה את ניצחונה הראשון דווקא בווימבלדון. שחר פאר פתחה טוב את המשחק, אך הגשם שעצר את המשחק הוציא אותה מהקצב לחלוטין.

ברטולי כפתה על שחר מכות קצרות ופאר לא הצליחה להסתדר עם ההגשות המצויינות של הצרפתייה. פאר גם הרסה לעצמה עם 29 שגיאות לא מחוייבות והיא שברה את ההגשות של ברטולי פעם אחת בלבד, לעומת 5 שבירות של הצרפתייה.

לברטולי ממתינה בסיבוב הבא ילנה ינקוביץ' הסרבית.

מערכה ראשונה

שחר פאר פתחה את המשחק היטב וניצלה את הכבדות בתנועה של ברטולי כדי לעלות לרשת ולעלות ל-0:1. במצב של 40:40 במשחקון השני המשחק הופסק בשל הגשם. כאשר השתיים חזרו למגרש, שחר לא הצליחה לנצל נקודת שבירה וברטולי השוותה ל-1:1. הצרפתייה הצליחה לשבור ראשונה במשחקון השלישי ולעלות ל-1:2. חמשת המשחקונים הבאים הלכו עם ההגשה. פאר נשברה שוב במשחקון התשיעי וברטולי ניצחה 3:6 עלתה ל-0:1 במערכות. 20 שגיאות בלתי מחוייבות היו לשחר במערכה הזו.

מערכה שניה

שחר לא הצליחה לנצל 5 נקודות שבירה במשחקון הראשון וברטולי עלתה ל-0:1. שחר שמרה גם היא על ההגשה והשוותה ל-1:1. בכל פעם שברטולי נכנסה למצב קשה, ברטולי הוציאה סרב מצויין שהחזיר אותה למשחק. כך קרה גם במשחקון השלישי והצרפתייה עלתה ל-1:2. הישראלית לא הצליחה להיכנס לקצב והמשיכה לעשות שגיאות רבות וברטולי שברה בפעם השלישית במשחק ועלתה ל-1:3.

שחר השיגה סוף סוף שבירה ראשונה במשחק (אחרי שפספסה 8 נקודות שבירה במשחק), וצימקה ל-3:2. אבל שחר לא הצליחה לשמור על המומנטום ונשברה מיד שוב. ברטולי שמרה שוב על ההגשה שלה והתקרבה מאד לניצחון המשחק עם 2:5. שחר נראתה מיואשת ולמרות יתרון 0:30 במשחקון השמיני, נתנה לברטולי להכתיב את הקצב גם בסיום ולשבור שוב, בדרך לניצחון קל 2:6.

שחר העפילה לסיבוב הבא בזוגות

מצב רוחה של שחר פאר השתפר מעט בערב, אחרי שניצחה עם בת זוגתה סניה מירזה ההודית את סופיה ארבידסון (שבדיה) וליליה אוסטרלו (ארה"ב) בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות 5:7 3:6.

פאר ומירזה יפגשו בסיבוב הבא את אגנס דזוואי ההונגריה ובת זוגה ולדימירה אולירובה מצ'כיה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק