צריך להוציא תוצאה טובה שם

ברק יצחקי העדיף לפתוח בבית מול פ.צ. קופנהאגן אך הודיע: אני מקווה שהשנה נחליף אותם בשלב הבתים. זנדברג: זו קבוצה חזקה. בית"ר החלה להתאמן בהולנד. שפיגל יביא שחקנים להיבחן

יום שישי 29 יוני 2007
אשר גולדברג

אחרי ששמעו על תוצאות הגרלת סיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות עם המפגש מול פ.צ. קפונגהאן, התפנו שחקני בית"ר ירושלים להגיב. רובם אופטימים:

שמעון גרשון: "רק חזרנו מריצה וקפצו עלינו עם התוצאות, אני לא מכיר את הקבוצה, אבל מבחינת האינטואיציה וההרגשה שלי זה אפשרי לעבור אותם, עוד נכיר אותם ועכשיו אנחנו יודעים למי אנחנו צריכים להתכונן.

"אני אוהב להתחיל את המשחק הראשון בבית", הוסיף גרשון. "אנחנו צריכים להגיע למשחק מאוד מאורגנים מבחינה קבוצתית, להשיג תוצאה טובה ולבוא אח"כ לטדי עם הקהל, זה יהיה כיף.

מיכאל זנדברג: "אני לא חושב שיש הגרלה טובה או לא טובה, היה יכול להיות יותר טוב והיה יכול להיות יותר גרוע. מדובר בקבוצה חזקה שיש לה היסטוריה באירופה. אין לנו שום זכות או יכולת לזלזל בשום יריבה, בטח לא בקופנהגן. אנחנו נבוא במלוא הרצינות ונקווה לעבור אותם.

"אני חושב שזה עדיף לשחק את המשחק הראשון בחוץ ואחרי זה לקבל את הטירוף של הקהל בטדי. אבל אין טוב או לא טוב, צריך לעבור וזהו".

דוד אמסלם: "אני חושב שזו הגרלה טובה, היו קבוצות יותר חזקות, קבוצה קשה, זה אפשרי. תמיד לשחק בחוץ זה יותר טוב, אתה צריך לשחק סגור על תוצאה. הקבוצה היריבה לא יודעת מה זה טדי, זה מבצר. המטרה העיקרית היא להעביר את ההכרעה לטדי".

ברק יצחקי: "הגרלה מאוד קשה, קופנהגן שנה שעברה היו בשלב הבתים, השנה אני מקווה שנתחלף איתם. אני מקווה שנסיים את שני מחנות האימונים בצורה טובה ונגיע מוכנים למשחק. אני אישית מעדיף משחק ראשון בחוץ כדי להכריע את המפגש בבית, אני מאמין שאם נוציא תוצאה טובה בדנמרק אז בבית הכללים ישתנו".

איציק קורנפיין: "יכולנו לקבל קבוצה יותר טובה ויותר קשה ויכולנו גם לקבל קבוצה פחות טובה ממה שקיבלנו, לכן אני לא חושב שזו שאלה של אכזבה או לא, בסה"כ כולנו יודעים שכל מי שהגיע לשלבים האלה אלו הן קבוצות טובות וחזקות. בכל אופן מבחינתנו אנחנו צריכים לעבוד מאוד קשה בפרק הזמן הקצר שיש לנו כדי להיות מוכנים למפגשים האלו".

בית"ר ירושלים פתחה את אימוניה באופן רשמי על כר הדשא במירלו, הולנד. מזג האוויר פסטורלי ונעים וישנה הקלה מהחום הכבד ממנו סבלו בארץ.

הקלה נוספת היא היעדרותו של הצרפתי טיבריוס דראו שאימוני החימום שלו היו עול ומעמסה על השחקנים.

השחקנים מודעים לעובדה שהמאבק על חולצת ההרכב הראשון יהיה קשה יותר השנה בגין העובדה ששחקני הרכש העתידיים צפויים לשחק יותר ולא כמו הברזילאים של השנה שעברה שלא נחשבו לאיום מקצועי.

בתחילת השבוע הבא אמורים לנחות בהולנד לפחות שני זרים שיבחנו במשחקים נגד אנרתוזיס הקפרסיאית ואוטלול גלאטי הרומנית. בקבוצה מאמינים שעידן טל יגיע בשבוע הבא מבולטון. בנושא היהודי-הולנדי, דניאל דה-רידר ישנה אופטימיות פחותה.

בכל מקרה, הערב אחרי ההגרלה בשוויץ יגיע גיורא שפיגל להולנד ואמור להיפגש עם סוכניו של החלוץ מפרו, אנדרס מנדוסה השוהה בקופה בונצואלה. שפיגל אמור לשוחח עם דניאל דה-רידר ועם סוכנו, כשידוע כי בשלב זה יש לשחקן מספר רב של הצעות מאנגליה, צרפת והולנד.


צילומים מהולנד: בית"ר-נט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק