שחר נזף בשחקני חיפה

נשיא מכבי חיפה הגיע הבוקר למתחם האימונߙם של הקבוצה ואמר לשחקנים: אין סיכוי שרוני לוי יוחלף. תחשבו מה אתם יכולים לעשות עבור מכבי חיפה ולא מה חיפה יכולה לעשות בשבילכם

יום שלישי 18 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

לנשיא והבעלים של מכבי חיפה, יעקב שחר, נמאס. הבוקר הוא  הגיע הבוקר לאימון הקבוצה ולפני תחילתו כינס את שחקניו וערך עימם שיחה נוקבת לגבי הופעותיהם במשחקי הליגה והעובדה שהשיגו  0 נקודות. בשלושה מחזורי ליגה.

באתר הרשמי של מכבי חיפה פורסם כי: שחר לא חסך במילים קשות ואמר: "אני בכדורגל עשרות שנים ולא זכורה לי פתיחת עונה כזאת. אני לא מדבר על התוצאות אלא על איך אנו נראים ומצטיירים. אני מסתכל החוצה ורואה כלי רכב חדשים, רואה משטח דשא מטופח ואת המתקן המפואר המשרת אתכם ושואל: האם יש עוד מקום כזה המעניק לשחקניו את מכסימום התנאים, ואני יודע ובטוח שלא"

" אני לא רוצה לפגוע באף אחד אבל יש לי מה להגיד על כל אחד ואחד מכם. הייתי לאחרונה באימונים ונהניתי לראות Ӑתכם נותנים את הנשמה. למה אני לא רואה את זה במשחקים בשבתות ?

מדברים הרבה על החלפת מאמן ואני מדגיש בפניכם שאני אחליף את כולכם ולא את רוני לוי. אף אחד לא נתן לי שטר ביטחון שננצח כל שבת, אותי מעניין איך אנחנו נראים וחשוב לי לדעת שאתם נותנים את הכӜ כדי לנצח. אתם יכולים לבוא ולומר לי שירדתם מהמגרש בהרגשה שעשיתם את המכסימום? אם יש מישהו כזה, שיסתכל במראה של עצמו ויראה שהוא משקר.

" יש לי עוד הרבה מה לומר לכם אך אני מקווה שכל מה שאמרתי עד כה, נכנס לראש וללב. אני מאחל לכם את כל מה שאניȠמאחל למשפחתי, שלווה, בריאות ושתגיעו למקום העבודה שלכם בהנאה כמו שאני עושה מדי בוקר".

שחר גם שיבח את מאמציו של ג'ובאני רוסו וסיים כשאמר לשחקנים כמאמר ג'ון קנדי: "תחשבו מה אתם יכולים עבור מכבי חיפה ולא מה מכבי חיפה יכולה לעשות לכӝ".

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

טלספורט בפייסבוק