הלפרין: אין משחקים קלים

כוכב מכבי תל אביב, יותם הלפרין התייחס להגרלת היורוליג שנערכה הערב באיטליה: נעבוד קשה העונה. עודד קטש אמר מאיטליה: נחמד מאוד יהיה לפגוש את בלאט

שבת 30 יוני 2007
שלמה חסיד

במכבי תל אביב לקחו דיי בשביעות רצון את ההגרלה הערב שנערכה באיטליה. המפגש המסקרן הוא כמובן החזרה של דיוויד בלאט להיכל נוקיה.

יותם הלפרין אמר ל-TELESPORT: "על פניו אנחנו אמורים להיות המועמדים להיות במקום הראשון בבית ב', אבל הסגלים עדיין לא סגורים. 

"ידוע שאין משחקים קלים ביורוליג, נצטרך לעבוד קשה זה לא ילך פשוט. מצפה לנו עוד הרבה עבודה".

עודד קטש, מאמן מכבי תל אביב אמר לאחר ההגרלה: "נחמד מאוד יהיה לפגוש את בלאט בהיכל נוקיה. האמת שלא כל כך שינה לי באיזה בית נשחק, תמיד במכבי מצפים לסיים במקום הכי גבוה. 

"על הנייר היריבות החזקות שלנו בבית הן מלאגה, וכמובן אפס פילזן ודיוויד בלאט שאמורות לעשות קצת חיים קשים".

טל בורשטיין אמר ל-TELESPORT: זו תהיה חוויה לשחק מול דיוויד בלאט. מאמן שהיה הרבה שנים במכבי, שאני אוהב ומעריך. על הנייר זה בית קל, אבל ראינו הרבה פעמים, שפועל זה לא כך.

אני לא יודע עדיין איך הקבוצות הללו יראו. לשמחתנו אנחנו כבר סגורים, אבל ברור שמלאגה ואפס פילזן של בלאט יהיו חזקות". 

ניקולה וויצ'יץ', סנטר מכבי תל אביב אמר ל-TELESPORT: "זה בטח לא יהיה קל, גם אם בהתחלה זה נראה כך. כרגע אי אפשר לדעת שום דבר, נחכה לתחילת העונה ונראה את הסגלים.

כמובן שיהיה מרגש לשחק מול דיוויד בלאט, שאימן כאן בעבר, אבל אנחנו מקצועניים ורוצים לנצח בכל משחק".

דיוויד בלאט , מאמנה של אפס פילזן, שאמור להגיע להיכל נוקיה אמר: "זה מרגש מאוד לאפס פילזן להיות חלק מהגרלת היורוליג עם כל המסורת. 

"כל שלושת הבתים שווים וזה שונה לעומת הגרלות בעבר. שמחים להיות איפה שאנחנו בגלל שכל הקבוצות שוות. הקהל צפוי להנות וכמובן יהיה כיף לחזור להיכל נוקיה. לשחק מול הקהל של מכבי תהיה חוויה גדולה".

וונטיגו קאמינגס, רכזה החדש של מכבי אמר ל-TELESPORT: "אני חושב שיהיו משחקים מעניינים, הקהל יהנה ובטוח שתהיה לנו קבוצה מצויינת. אני כבר מחכה לג'אמפ הראשון".

וויל ביינום, רכז מכבי תל אביב אמר ל-TELESPORT: "אין משחקים קלים. נצטרך לעבוד קשה. אני מאמין שתהיה לנו קבוצה מצויינת המטרה תהיה להגיע לפיינל פור".

רביב לימונד, שחקנה החדש של לה מאן אמר ל-TELESPORT: זה הגרלה הכי כיפית שיכולתי לקבל. אני חוזר לארץ, אני בטוח שזה יהיה מרגש בשבילי לחזור עם קבוצה זרה לישראל.

המשפחה שלי והחברים שלי יראו אותי משחק. אני מקווה שיהיה לנו הרבה הצלחה ביורוליג השנה".

פיני גרשון, מאמנה הישראלי של אולימפיאקוס, שהוגרלה לשחק בבית הקשה ביותר אמר ל-TELESPORT: ""הבית שלנו חזק וקשה, אבל יחסי הכוחות עדיין לא ברורים ועוד לא עשינו רכש. רק בעוד כחודש יהיה ניתן להעריך את יחסי הכוחות בצורה טובה יותר.

"הבית הראשון בהחלט קשה, אתה מקבל את הבית השני בצורה יותר קלה. הבית הראשון לדעתי פחות חשוב".

מנג'ר מאלגה, חואן רודריגז, שזכה במנג'ר השנה אמר: "הוגרלנו בבית קשה מאוד. אנחנו רוצים להגיע לטופ 16 ומשם נראה. תמיד קשה עם קבוצות כמו מכבי, אפס פילזן ואריס, שהגיעו לטופ 16 בעונה שעברה. ניאבק יחד עם האוהדים שלנו".

שמיר: הוגרלנו לבית תחרותי עם ארבע קבוצות חזקות בעלות מסורת

דן שמיר, מאמנה של הפועל ירושלים התייחס להגרלת היול"ב קאפ: ההגרלה התבצעה בשלב מאוד מוקדם. קשה לי להעריך כרגע את היריבות ואני לא יודע כרגע איך אנחנו נראה. 

"זה נראה בית תחרותי עם לפחות ארבע קבוצות עם מסורת ואיכות. כמו קאזאן, ירושלים והכוכב האדום". 

גיא פניני,
גארד הפועל ירושלים אמר ל-TELESPORT: "זו הגרלה מעניינת. קאזאן ושטרסבורג קבוצות בדרגה גבוהה. לקאזאן יש מסורת, בטוח שיהיה מעניין. 

ולמרות שמה שאומרים עלינו ומספידים אותנו, אני מקווה שנעשה עונה טובה וכמובן שנצליח בכל המסגרות".

אפיק ניסים, שחקנה של שטרסבורג אמר ל-TELESPORT: "אם אשאר בצרפת זו תהיהי חוויה לשחק בירושלים. 

"קיוותי לשחק מולם כבר בשנה שעברה לאחר הרבע גמר. לארח את ירושלים בשטרסבורג תהיה חוויה בשבילי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק