'אין לביתר שום סיכוי'

דני ניראון , מאמן הנוער של הפועל פ"ת, ששיחק בליגה הדנית והתאמן בפ.צ קופנהאגן בטור מיוחד ל-telesport: הדנים טובים בהרבה מבית"ר ירושלים

יום ראשון 01 יולי 2007
דני ניראון
 "אין לי ספק שבית"ר ירושלים נופלת בהרבה מפ.צ קופנהאגן. בסיכום שני המפגשים הדנים ינצחו. אני מכיר היטב את פ.צ קופנהגאן. מדובר בקבוצה חזקה ומאוד פיזית ונוקשה. הם משלבים בסיגנון המהיר שלהם יכולת של יצירת מצבים ברחבת היריב וגוררים קצב משחק מהיר  ביותר.

 "יש לה מיגוון שחקני חיזוק, שחקנים שמחברים את הקבוצה לשאוף להשגיות. הם כבר הוכיחו למנצ'סטר יונייטד את כוחם וגם לאייאקס ולסלטיק הם הבהירו שמגיע להם כבוד.  

"יצחק שום וגיורא שפיגל צריכים שבית"ר ירושלים תהיה בשיאה, כדי ליצור משחק עם סיכויים שווים. בקופנהאגן באים לכל משחק ביתי כ-30 אלף צופים לאצטדיון 'פרקן'  וגם נגד בית"ר ירושלים יהיו במגרש למעלה מ-40 אלף צופים שידחפו את הקבוצה קדימה לניצחון.

"אין בכלל ספק שמול הסקנדינביות לכל קבוצה ישראלית יהיה קשה ובטח מול קבוצה דנית. אז אל תכעסו עלי אוהדי בית"ר, פשוט אין לכם הרבה סיכוי".

דני ניראון, מאמן קבוצת הנוער של הפועל פתח תקוה, חי בדנמרק תקופה ממושכת. בשנות ה-90 הוא שיחק בקבוצת" אובידוברה" מקופנהאגן. כמו כן התאמן מספר חודשים בפ.צ קופנהאגן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק