נתניה פתחה את העונה

סגנית האלופת החלה את אימוניה במלון דן קיסריה. ראובן עטר: "הרגשה טובה לחזור". דדי בן דיין נטש את אימון הבכורה לאחר 2 דקות בגלל פגיעה בשוקית. אמיר טגה שינה את שמו לאמייה טגה

יום ראשון 01 יולי 2007
אשר גולדברג
מכבי נתניה ערכה היום  את האימון הראשון שלה העונה במלון דן קיסריה.

מגן מכבי נתניה, דדי בן-דיין, נטש את אימון הבכורה של הקבוצה בקיסריה, בגלל פגיעה בשוקית.

המאמן, ראובן עטר, הסביר את תחושותיו לקראת פתיחת העונה: "ההרגשה היא הרגשה טובה, לחזור שוב לאימונים ולהתחיל את ההכנה לקראת העונה החדשה בליגה וכמובן גם למשחקי גביע אופ"א, זה עושה טוב".

"הדבר אליו הכי הרבה התגעגעתי במהלך הפגרה היה האווירה הטובה שיש בקבוצה ושליוותה אותנו במהלך העונה שעברה. זה הדבר שהכי התגעגעתי אליו בפגרה".

לקראת פתיחת האימונים היום סיפר המאמן על התוכניות המקצועיות. עטר: "עד ליציאה למחנה בגרמניה, המטרה היא כושר גופני וסיבולת. עבודה על הכושר האירובי והאנ-אירובי. 

"כאשר לקראת היציאה למחנה באימונים כבר יהיו משחקים, ואילו במחנה האימונים עצמו נתרכז רק במשחקים, כאשר המטרה היא לקיים ארבעה-חמישה משחקי אימון שם".

עטר גם התייחס לזר החדש, הקשר הצ'יליאני, חורחה אקוניה: "התרשמתי מאוד מהביצועים שראיתי בדיסק של השחקן וכמובן מהרזומה הטוב שלו. מדובר בקשר אחורי, טכני מאוד ואגרסיבי". 

המאמן גם התייחס לחיזוק הקבוצה ולשאיפות העונה: "אני רוצה לחזק את ההתקפה של הקבוצה"שלב זה של תחילת האימונים, מוקדם מאוד לדבר על זה מטרות. 

"אבל אני מאחל לעצמנו, קודם כל שנשיג תוצאות טובות בגביע אופ"א, שכן אנחנו מתחילים את המפעל האירופי עוד לפני הליגה. וכמובן להציג כדורגל התקפי ואטרקטיבי בכל המסגרות שאנו משתתפים בהן, זו המטרה".

בקבוצה יצטרכו להתרגל מעתה לשמו החדש של אמיר טגה, ששינה את שמו לאמייה טגה. טגה הסביר את הצעד ואמר: "אני גאה בשורשים האתיופיים שלי"

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק