רפי כהן: הבכנו אותם

עוזר המאמן הפועל ת"א היה מרוצה מהמשחק של קבוצתו בתיקו 0:0 מול סולנה. אניימה: ניסע במטרה לנצח. אסולין: שמח שלא ספגנו. נורלינג: השגנו את המטרה

יום חמישי 20 ספטמבר 2007
שלמה חסיד

הפועל ת"א נתקלה היום בחומה בתיקו 0:0 בבלומפילד מול א.י.ק סולנה. הקבוצה של גיא לוזון ניסתה שוב ושוב, אך נכשלה בניסיונה להבקיע שער שהיה נותן לה יתרון לקראת הגומלין. כעת היא זקוקה לשער חוץ על מנת שיהיה לה סיכוי לעלות ללא הארכה.
<͢r/> עוזר המאמן והמאמן בפועל במשחק, בשל הרחקתו של גיא לוזון, רפי כהן, היה מרוצה למרות ההחמצות הרבות: "הגענו להזדמנויות. זה קצת חוסר מזר וחוסר מומנטום. רמת המשחק הייתה טובה. הבכנו אותם. אנחנו אופטימיים. זו תוצאה שנותנת תקוה. חשוב לא לספוג בבית. ננסה לגנוב גול שמה ולעלות לשלב הבתים. גיא עמד ממש קרוב ושמעתי אותו באוזן. תפקדנו טוב היום". 

שוער הפועל, וינסנט אניימה: "סולנה היא בהחלט קבוצה שאנחנו יכולים לנצח בחוץ. תוצאה מושלמת מבחינתנו, שיחקנו טוב, לא הפסדנו, ניסע לשם במטרה לנצח, אנחנו יכולים לעשות את זה".

לחלוץ הפועל ת"א, ליאור אסולין לא היה הסבר להחמצות הרבות שלו ושל חבריו: " אנחנו קבוצה מצוינת. שמח שלא ספגנו גול. אין לי תירוץ למה זה לא נכנסȮ נמשיך לעבוד ואין סיבה שזה לא ייכנס. אני מקווה מאוד שנעבור, למרות שהם קבוצה טובה".

מאמן סולנה, ריצ'רד נורלינג: "השגנו את המטרה שלנו. רצינו תיקו והוצאנו את זה. אנחנו מעבירים את ההכרעה לבית שלנו ואני מאמין שנעבור. הפועל קבוצה טובה. הקהל שלהם דחף אותם, אבל זו רק מחצית ראשונה ואצלנו זה כבר יהיה אופרה אחרת. אני מאמין שנעבור אותם".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק