עקב הצום עסקת גולן תקועה

עסקת מעברו של עומר גולן למכבי תל אביב על סף פיצוץ. הטענות של דיוויד אבו לחלקו בעסקה והמתיחות בפגישות בין מכבי ת"א למכבי פ"ת מנעו גם הלילה מגולן לחתום על חוזה חדש. חיפה חזק בתמונה

יום שלישי 03 יולי 2007
אשר גולדברג
נציגיו של עומר גולן לא פועלים במהלך היום עקב צום י"ז בתמוז. רק בערב יבקשו במכבי פתח תקוה הבהרות מראשי מכבי תל אביב לגבי עומר גולן, אולם הסיכויים שגולן יעבור לקרית שלום אינם גבוהים. 

על פי הערכות של מקורבים לגולן נראה כי השחקן יעדיף לשחק במכבי חיפה בה יזכה לשכר גבוה פי 2 מזה שמוצע לו במכבי תל אביב. 

מספר מאוהדי מכבי תל אביב פנו לנשיא מכבי פתח תקוה עמוס לוזון וביקשו ממנו שיעמוד במילתו וידאג להעביר את גולן למכבי תל אביב. האוהדים כתבו: "אנחנו מכבדים מאוד אותך ואת מילתך. הבטחת שעומר גולן יהיה במכבי תל אביב ואנו מבקשים שתעמוד במילה שלך". 

כיעורו של הכדורגל הישראלי, המתיחות של המשאים ומתנים והיחסים הבן אישיים בין כל הסובבים אותו הרימו הלילה את ראשם במהלך ניסיון נוסף להביא למעברו של עומר גולן למכבי ת"א. נראה כי אם הערב (שלישי) לא תיסגר העיסקה, יהפכו אירועי הלילה האחרון לתיבת פנדורה מלאה בסכסוכים.

אבו, שבעבר הציע לגולן לעבור לשפילד יונייטד עבור סכום חלומי ונדחה, יצר הלילה קשר עם נציגי מכבי ת"א וראשי מכבי פ"ת ודרש מהם סכום עמלה של כ-100 אלף דולר מעסקת המעבר של החלוץ למכבי ת"א. אבו נדחה תחילה על ידי שני הצדדים.

המתח בין אבו לצהובים גבר ככל שהשעות נקפו ולפנות בוקר נודע ל-TELESPORT כי בכוונת הקבוצה להגיש הבוקר תלונה להתאחדות לכדורגל נגד אבו הפועל בניגוד לחוק מאחר שאינו סוכן מורשה.

אביו של גולן אשר מעורב בפרטי הפרטים של החוזה המתגבש, החליף מוקדם יותר דין ודברים קשים עם פרקליטו של השחקן, מורן מאירי וזה בשלב מסוים אף התפרץ והודיע לו כי אינו מעוניין לייצג יותר את בנו. לפי גורמים שנכחו בסבב הפגישות האחרונות בנושא מעברו של השחקן, רמת ההתנהלות הזכירה להם "עולם שלישי" לא פחות ולא יותר. 

בתוך כך, ממתינה בצד בשקט מופתי מכבי חיפה אשר ראשיה עדיין רוצים לראות את גולן לובש ירוק בעונה הקרובה. על אף השאיפות הירוקות, במכבי ת"א די בטוחים כי עוד יוגשו החוזים הסופיים לשחקן ולעמוס לוזון שחתימתם תהווה את המעבר של השחקן.

יו"ר מכבי פ"ת משה זוארץ אמר בסיום הפגישה: "הכדור אצל גולן, רק הוא יחליט היכן יבעט העונה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק