ירד מהבמה או ירד מהפסים

יסלחו לי אבי נמני ורוני מאנה, אבל איך בדיוק מאשר לוני הרציקוביץ' את הביזיון הזה? איך בדיוק חשב לוני שכך אמורה להתבצע עסקת השנה בכדורגל הישראלי

יום רביעי 04 יולי 2007
דורון ברגר
מכבי תל אביב שחררה השבוע את משה ביטון לבני יהודה כשהסיבה העיקרית לכך היא שאלי כהן לא בדיוק מת על החלוץ. למי ששכח, מעבר ליכולת הבינונית, באמצע העונה בילה ביטון במועדון תל אביבי בשעה שרוב עם ישראל חולם על 50 מיליון בלוטו.

כהן, אחד המאמנים היותר רציניים בסביבה, האמין ודאי במהלך העונה כי הוא נמצא באגודה רצינית, מאוד רצינית.

ביום ראשון בלילה,  הקפטן שלו בילה עד השעות הקטנות במשא ומתן לגבי מעברו של עומר גולן למכבי תל אביב. לנמני כנראה מספיקות פחות שעות ישנה מביטון, אבל לא זה מה שמחייב להדליק נורה אדומה אצל כל אחד מהצהובים.

יסלחו לי אבי נמני ורוני מאנה, אבל איך בדיוק מאשר לוני הרציקוביץ' את הביזיון הזה? ללוני יש עדיין 100 אחוז ממניות המועדון בעוד לנמני אין שום תפקיד רשמי מלבד היותו שחקן מן המניין ואילו רוני מאנה (שכבר הבנו שהוא גר בפרוייקט היוקרה סי אנד סאן) הוא עדיין בגדר רוכש פוטנציאלי בלבד.

נכון, ההחלטה של לוני לרדת מהבמה היא החלטה שלו. לוני מאמין מאוד במאנה ובעסקה המתגבשת שספק אם תושלם בטווח הנראה לעין, אבל האם מישהו היה מעלה בדעתו שיעקב שחר יעניק לאלון חרזי ואיש עסקים נוסף לסגור עבורו את עסקת השנה (אגב, שחר קצת יותר עשיר ממאנה ואני לא זוכר צילומי תקריב של דירתו).

תמי פרידמן סיפרה השבוע שהסיכום עם גולן היה טלפוני. תסלח לי הגברת פרידמן, אני לא מכיר אף אדם שהיה מסכם על שכר של כמאה אלף שקלים לחודש דרך הטלפון, גם עם השיחה נעשית מהסי אנד סאן.

הצילומים של מאנה ונמני ליד משה זוארץ ועמוס לוזון היו מביכים. בדיעבד מסתבר שכל ההצהרות היו לשווא. גולן לא היה בסביבה  ולוני כנראה ישן בכלל.

הצילומים לא מביכים עבור נמני שרק טובת מכבי לנגד עיניו ובטח לא מביכים למאנה שאף פעם לא התנגד למעט פרסום. הם מביכים עבור לוני, תמי פרידמן ואלי כהן.

העיקר שביטון הוענש כיוון שלא נהג לפי הכללים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק