בזיון: בוטלו אימוני הנבחרת

בגלל החשש כי מספר רב של שחקנים יבקשו להשתמט מהאימונים החליטו ראשי האיגוד הכדורסל לבטל את האימונים שתוכננו למחר. יו"ר האיגוד זימן דיון דחוף. שרף: אין לי כבר מה לומר

יום שלישי 03 יולי 2007
שלמה חסיד

 יו"ר איגוד הכדורסל,ירמי אולמרט,  בתאום עם יו"ר הוועדה המקצועית והצוות המקצועי של הנבחרת בראשות המאמן הלאומי צביקה שרף, החליטו היום לדחות את פתיחת אימוני הנבחרת, שנקבעו למחר. בשלב זה לא נקבע תאריך חדש לפתיחת האימונים.

ההחלטה התקבלה בעקבות נטישת שחקנים מובילים וניסיונות השתמטות מהופעה בנבחרת הלאומית, אשר אמורה להשתתף במשחקי "ההזדמנות האחרונה של אליפות אירופה" בקיץ הקרוב.

למרות שהצוות המקצועי הלך לקראת השחקנים אשר ביקשו הקלות באימונים, בשל העומס שהיה עליהם במהלך העונה, ולמרות שנעשו כל ההתאמות, עדיין נוצר מצב שבו  שחקנים מרכזיים נוטשים את הספינה, מה שלא מעמיד לרשות הכדורסל הישראלי, את הכלים הטובים ביותר על מנת לעמוד במשימה, שהיא עלייה לגמר אליפות אירופה.

למעשה כלל לא היה ברור איזה שחקנים היו אמורים להגיע מחר להדר יוסף. בן השאר הודיע טל בורשטיין כי הוא יבקש להשתחרר מהנבחרת, ליאור אליהו שוהה באמריקה, ג'ימי ארנולד לא ענה לטלפונים ומעמדו של מאיר טפירו לא ברור.

יו"ר האיגוד, ירמי אולמרט, זימן למחר דיון דחוף של הנהלת האיגוד, על מנת לקבל החלטות דרסטיות על הדרך להתמודד עם תופעת הבריחה מהשתתפות במשימה הלאומית.

מאמן הנבחרת, צביקה שרף אמר: "אני אגיב מחר אחרי הישיבה. אין לי כבר מה לומר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק