אוהדי מכבי פוצצו את המשחק

התנהגות מבישה של אוהדי מכבי ת"א, שזרקו חפצים לתוך המגרש גרמה לפיצוץ משחק האימון מול סכנין (2:2). מאנה: אם אלה האוהדים, אני לא מעוניין להיכנס למכבי. גם פרץ נפגע מהאוהדים

יום שלישי 03 יולי 2007
מערכת TELESPORT

משחק האימון בין מכבי ת"א לבני סכנין הופסק כ-10 דקות לפני סיומו, בגלל התפרעות אוהדי הצהובים, שזרקו חפצים למגרש ולא נתנו לשופט ברירה, אלה להפסיק את המשחק.

לפני כן, נרשמה תקרית בין האוהדים לחלוץ הקבוצה, עומר פרץ. לאחר שער השיוויון שכבש החלוץ נגד בני סכנין, פרץ שם את ידו על פיו במטרה להשתיק את הקהל וסינן מילים כגון "בני זונות".האוהדים הצהובים הגיבו בזריקת אבן לעברו של פרץ וקללות כגון "פרץ בן זונה" ו"ילד מניאק".

מאמן מכבי, אלי כהן, החליט להוציא את פרץ הזועם שבדרכו לחדר ההלבשה בעט בכיסא ובבקבוק מים תוך כדי סינון קללות.כזכור, פרץ ביקש לעזוב במהלך הפגרה את מכבי ת"א והיה במו"מ עם עירוני קרית שמונה.

הקבוצה, שכבר הוענשה בעבר בעקבות התנהגות אוהדיה, תעמוד לדין ועשויה לספוג עונש כבד בעקבות אירועי המשחק.

ראש קבוצת הרוכשים המיועדת של מכבי ת"א, רוני מאנה, אמר בעקבות האירועים: "לא מובן מה הקהל הזה רוצה. מה הקר של בני סכנין לסיפור עם עומר גולן. אם יתברר שאלה האוהדים של מכבי ת"א, אני מבחינתי לא נכנס לקבוצה".

מאמן מכבי ת"א, אלי כהן, אמר אחרי המשחק: "אנחנו יוצאים מכאן עצובים. הדברים מצערים. יכול להיות שלא נעשה יותר משחקי אימון במגרש שלנו. אני לא דואג לגבי המצב של הקבוצה, יש לנו שחקנים צעירים טובים".

המשחק עצמו, שהסתיים בתוצאה 2:2. לסכנין כבשו סמיוני וסולימאן. עומר פרץ כבש למכבי ת"א לפני שהוחלף ודודו ביטון הישווה פעם שנייה.

מחצית ראשונה

ההזדמנות הראשונה של קמנאן במכבי ת"א הגיע אחרי 14 דקות כשאוראל אדרי מסר לחלוץ הצרפתי בתוך הרחבה וזה בעט למשקוף והחוצה.

בדקה ה-26 הגיע השער הראשון במשחק. ליאונרדו סמיוני קיבל את הכדור ומאחורי הגנת מכבי ת"א ומול סולומון לא התבלבל  ושלח את הכדור פנימה. 0:1 לסכנין.

פחות מ-10 דקות אחרי השער של סמיוני, הישווה עומר פרץ את התוצאה כשדחק מקרוב כדור שקיבל מיניק קמאנן. 1:1. אחרי השער ניסה פרץ להשקיט את הקהל של מכבי ת"א, שקילל אותו אחרי השער וקיבל נאצות וגידופים בחזרה. כהן מייד החליף את פרץ העצבני בדודו ביטון.

מחצית שנייה

ההגנה של מכבי ת"א המשיכה להיות לא קיימת ואמג'ד סולימאן ניצל זאת כדי להעלות את סכנין ליתרון 1:2 מזווית קשה.

עשר דקות לסיום המשחק הישווה דודי ביטון את התוצאה ל-2:2 אחרי שקיבל כדור עומק מצויין ובעט חזק למרכז השער. כמה דקות אחרי השוער החליט השופט, דניאל בר נתן לסיים את המשחק בעקבות זריקת חפצים והתפרעות של הקהל.

מכבי ת"א: גיא סולומון, שירן ייני, אורי שיטרית, אבי יחיאל, מילאן מרטינוביץ, ליאור ז'אן, משה מישאלוב, אוראל אדרי, ארז מסיקה, יאניק קמאנן, עומר פרץ.

בני סכנין: מאיר כהן, עאבד ראבח, פטי יאיא, ליאוניד קרופניק, באסם גנאים, וז'וקה סאנטוס, ג'ון קולמה, חיים בנון, חאמד גנאים, איליה יברויאן, ליאונרדו סימיוני.

תמונות: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק