עידן טל ישחק בביתר ירושלים

כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT,עידן טל ישוחרר מבולטון ויגיע ביום חמישי למחנה אימונים של בית"ר ירושלים במירלו. בית"ר ניצחה 0:1 את פמאגוסטה במשחק אימון. עזריאל כבש

יום רביעי 04 יולי 2007
אשר גולדברג
קשר נבחרת ישראל ובולטון, עידן טל, צפוי לסגור בקרוב את תנאי שחרורו מבולטון האנגלית ולהצטרף כבר ביום חמישי למחנה האימונים של בית"ר ירושלים.

טל צפוי לחתום על חוזה לשלוש שנים בבית"ר ולהשכר כ-750 אלף דולר, מה שיהפוך אותו לשחקן בעל השכר הגבוה ביותר בליגה.

גורם בכיר אישר את הפרטים ואמר: "עידן טל ישחק בבית"ר ירושלים, המשא ומתן כמעט וסגור ואנו הכנו לטל כבר חדר במלון במירלו".

ניצחון 0:1 במשחק אימון

אלופת ישראל, בית"ר ירושלים, פתחה את עונת 2007/2008 עם ניצחון במשחק אימון על אנורטוזיס פמאגוסטה הקפריסאית 0:1 במסגרת מחנה האימון של הקבוצה הנערך בהולנד.

את השער היחיד במשחק כבש חן עזריאל בדקה ה-87 אחרי שבית"ר שלטה לאורך כמעט כל שלבי המשחק, כששחקני הנוער שעלו במחצית השנייה עושים את ההבדל.

מחצית ראשונה

כבר בדקה ה-5 הגיע עמרי אפק להזדמנות ממסירה של מיכאל זנדברג, אבל החמיץ. חצי שעה מפתיחת המשחק כבש בן שושן אחרי מסירה של דוד אמסלם, אבל השופט פסל את השער בטענת נבדל.

מחצית שנייה

אחרי מחצית ראשונה עם מעט מאוד הזדמנויות, גם במחצית השנייה לא הבריקו חניכיו של שום, גם לאחר מסע חילופים של מאמן בית"ר, שנתן הזדמנות לשחקני הנוער. בדקה ה-56 ניסה אלברמן לנגוח אחרי הגבהה של ברוכיאן, אבל הכדור הלך מעל לשער.

בדקה ה-71 הגיע יואב זיו להזדמנות הטובה ביותר של בית"ר ירושלים, אבל מגו הנבחרת הצליח להחמיץ מחמישה מטרים אחרי מבצע מצויין.

כשנראה היה שהמשחק של בית"ר יסתיים בתיקו 0:0, הגיע שילוב מצויין בין שני יוצאי מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים, אבי ריקן וחן עזריאל, שגם סיים עם שער יתרון לקבוצתו 0:1.

לקראת הסיום הגיע עזריאל לעוד הזדמנות טובה, אך החמיץ והתוצאה נשארה בעינה.

בית"ר פתחה עם: טברטקו קאלה, דוד אמסלם, אריק בנאדו, תומר בן-יוסף, יואב זיו, גל אלברמן, דרק בואטנג, מיכאל זנדברג, עומרי אפק, עמית בן-שושן וטוטו תמוז.

תמונה: ביתרנט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק