ארכה לשחקני הנבחרת

חשבתם שהשחקנים יפגעו עקב ביטול אימוני הנבחרת? מתברר שההיפך הוא הנכון. ראשי האיגוד העניקו להם מנוחה עד יום ראשון ומי שלא יגיע יעמוד לדין. צביקה שרף עצבני: נפרץ כל גבול

יום רביעי 04 יולי 2007
שלמה חסיד
ראשי איגוד הכדורסל יחד עם מאמן נבחרת ישראל, צביקה שרף, ערכו היום מסיבת העיתונאים בעקבות ביטול  אימוני הנבחרת. ההחלטה שהתקבלה היא כי האימונים שהיו אמורים להתחיל הערב, יחלו ביום ראשון בהדר יוסף.

כזכור, בוטלו האימונים לאחר שנראה היה כי שמונה שחקנים מתוך סגל של 20 כלל לא יגיעו לאימונים מסיבות שונות כגון פציעות, חופשות או עייפות.

עבור השחקנים מדובר בניצחון גדול. ראשית הם לא יאלצו להתאמן עד יום ראשון הקרוב ושנית, אלה שלא היו צפויים להתאמן הערב כלל לא יועמדו לדין.

יו"ר האיגוד ירמי אולמרט הבהיר כי שחקנים שלא יתייצבו לאימונים עלולים לעמוד לדון ולספוג קנסות.

שרף אמר: "הנבחרת יוצאת למשימה חשובה מאוד. הופעה בנבחרת היא כבוד ומחויבות. השחקנים צריכים לבוא בכיף. 

"יש פציעות ששחקנים סובלים מהם והם משחקים בקבוצות, אבל בנבחרת קשה להם. מבחינתי הגיעו מים עד נפש. 

"במחי יד פוגעים בנבחרת. נפרץ פה כל גבול. אי התייצבות לנבחרת היא מאוד לא ראויה. נקבע רשימה חדשה של מוזמנים ונקווה שכולם יגיעו"

שרף ואולמרט  הבהירו כי שרף שמשמש גם כמנכ"ל מכבי תל אביב,  יהיה מוסמך להחליט מי מהשחקנים יעמדו לדין. מאחר שגם ליאור אליהו עשוי לעמוד לדין אמר שרף:  "אם ליאור יספוג עונש זה יחול עליו גם במכבי תל אביב".  אולמרט הוסיף: "אם אליהו לא יהיה פה, הוא יהיה עבריין".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק