נילסן לא עזר לשום

יצחק שום, מאמן בית"ר ירושלים, נפגש עם נילסן במטרה לאסוף מידע על אלופת דנמרק, אך נילסן דיבר בכלליות בלבד. שפיגל חזר ארצה ויפגש עם ארזי בנושא תקציב הזרים

יום חמישי 05 יולי 2007
אשר גולדברג

בית"ר ירושלים מתכוננת למשחק הידידות בשבת נגד הקבוצה הרומנית, אוטלול גלאטי, שיתקיים בגרמניה ויסיים את מחנה האימונים של הקבוצה בעיירה מירלו שבהולנד. 

מאמן הקבוצה, יצחק שום, יצא מאוכזב משיחה שערך עם המאמן הדני, ריצ'ארד נילסן. שום ששימש כעוזרו של נילסן בנבחרת ישראל ביקש מנילסן שיעזור לו בהכנות לקראת משחק הקבוצה החשוב במוקדמות הצ'מפיונס-ליג. בשיחה בין השניים, דבר נילסן על פ.צ. קופנגהאגן במידע כללי בלבד, מידע שנמצא באתרי האינטרנט או אצל כל איש תקשורת בדנמרק.

בסוף השבוע, אמור שום לקבל קלטות וידאו עם משחקי פ.צ. קופנאגן. בנוסף, שום ושפיגל מתכננים לנסוע לדנמרק במטרה לצפות באחד ממשחקי הקבוצה.

מנג'ר הקבוצה, גיורא שפיגל, שב לישראל והוא צפוי להיפגש עם היו"ר אלי ארזי בנושא תקציב הקבוצה לרכש זר. שני המועמדים העיקריים הם הפרואני מנדוסה והקרואטי בלאבן. שום אגב, מצדד במנדוסה, ושפיגל מתלהב מבלאבן.

בנוסף לשני הזרים שנמצאים על הכוונת הבית"רית, ישנם שלושה מועמדים נוספים שאמורים להגיע לישראל להתרשמות. הקשר הרומני הצעיר מוסקאל לא יגיע בינתיים לישראל, ואפשר שיגיע למחנה האימונים השני של בית"ר ירושלים.

תמונות: בית"ר.נט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק