בחיפה מגובשים: היה אפשר במסעדה

שום מסר לא הועבר בארוחר הערב אצל יניב קטן ושחקני הקבוצה היו מאוחדים שעדיף היה ללכת למסעדה. שחקן בקבוצה: מזל שיש לנו את מכבי ת"א החלשה בשבת. כרגיל לפחות לעונה, עוד שינויים צפויים בסגל

יום שלישי 25 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
ארוחת הגיבוש בביתו של יניב קטן לא הביאה לשום התחדשות או איחוד שורות אצל החבורה של רוני לוי, בבוקר שאחרי נדמה כי אותה עננה של משבר מקצועי מרחפת מעל למועדון. אחד השחקנים שנכח באירוע אמר הבוקר ל-TELESPORT בעילום שם: "היה אפשר לעשות את הארוחה במסעדה, כך או כך במכבי חיפה אין סיבה לשום מסיבה, הקבוצה פשוט בתקופה רעה. חברו לקבוצה, שחקן נוסף שביקש להישאר בעילום שם אמר: "מזל שיש לנו את מכבי ת"א בשבת היא אולי הקבוצה ۔כי חלשה בליגה". 

הבוקר תשוב הקבוצה אל מגרש האימונים כשברקע ימשיך יעקוב שחר בניסיון חיזוק הקבוצה כאשר היום מתוכנן טמביקוסי פנטיני חלוץ מדרום אפריקה לקבל הצעה לחוזה קצר מועד ופיטר מסיללה שלא הרשים עשוי לעזוב. בחיפה מודעים לכך שכל השינߕיים בסגל עולים להם כסף רב ולא מבטיחים הצלחה מקצועית. עד שהחלוץ החדש ייקלט בקבוצה יפתח רוני לוי עם שלומי ארביטמן בחוד מול מכבי ת"א בשבת.

לצד המרדף אחר זר נוסף, בקבוצה ישנן קולות מבין השחקנים שטוענים כי למרות ניסיונות תקשורתיים להפוך את הבߨזילאים פאוליניו ורנאטו למשתפרים ביכולתם מדובר בשניים שיחד עם קרוסה הם משחקני הרכש החלשים ביותר שנחתו אי פעם בליגת העל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק