דיווח: פאוליניו בדרך לכרמל

קשרה האחורי של פלמנגו פאוליניו (31) נמצא בדרך למכבי חיפה, כך מדווחת הבוקר רשת "גלובו" הברזילאית. השחקן צפוי להרוויח 250 אלף דולר לעונה וחיפה תשלם עוד מיליון דולר על התרת חוזהו. הערב: חיפה באינטרטוטו

שבת 07 יולי 2007
הדס גרינברג
הבוקר נראה כי הקו הברזילאי אותו מטפחת מכבי חיפה בעונות האחרונות ימשיך גם בעונה הקרובה, זאת לאחר שעל פי דיווחים בברזיל קשרה האחורי של פלמגו פאביניו או בשמו המלא פאלאו בן דיטו בנפיקו מקסימילנו, נמצא בדרכו  לקבוצה של רוני לוי.

 השחקן שאחד מסימני ההיכר שלו הינו גובהו הנמוך (1.65) החל את הקריירה שלו בשנת 1995 בקבוצתו בוטאפוגו ובין השאר שיחק בוינאנובה ואיפטונגה. בשנת 2002 ניסה את מזלו מחוץ לברזיל כשפתח את העונה בליגה הקטארית אך שב למולדתו עוד בטרם הסתיימה העונה.

לפי הדיווחים ברשת "גלובו" הברזילאית, ההצעה של מכבי חיפה עומדת על 250 אלף דולר לעונה זאת בנוסף לסכום לא מבוטל של כמיליון דולר שאמורים החיפאים להעביר לקבוצתו בכדי להתיר את חוזהו של השחקן החתום לשנתיים נוספות במועדון הברזילאי.

הערב: חיפה באינטרטוטו

הערב תפתח רשמית עונת 2007/2008 כאשר מכבי חיפה תפגוש את ביסטריצה הרומנית במסגרת הסיבוב השני של האינטרטוטו (קרית אליעזר, 20:00, ספורט 1).

חיפה תעלה בהרכב צעיר, זאת לאחר שרוב שחקניה הותיקים אינים כשירים עדיין. הזר היחידי שישחק הוא אלן מסודי, כאשר עבאס סואן וליאור רפאלוב יהיו הותיקים היחידים בסגל הקבוצה.

מאור מליקסון, שנותח לפני 3 חודשים בכף רגלו, ימשיך לקבל מנוחה, זאת לאחר שהתאמן השבוע וחש כאים במקום הניתוח.

רביד גזל, שהיה אמור להיות בהרכב הפותח, שוחח עם רוני לוי וביקש ממנו שלא ליטול חלק במשחק היום. גזל, שלא הירבה לשחק בעונה הקודמת רוצה לקבל יותר דקות משחק ועתיד לעבור לקבוצה אחרת בעונה הקרובה. 

על כן, השיתוף במשחק היום ימנע ממנו לשחק במפעלים אירופים העונה, כל זאת במידה והקבוצה אליה יעבור תשתתף באחד מהמפעליםה אלו. המאמן, רוני לוי קיבל את בקשתו של הקשר בהבנה ולכן גזל לא יתלבש למשחק היום.

הרכבה המשוער של מכבי חיפה: תום אלמדון, מוחמד שחברי, מור ממן, שי מימון, איסלם כנען, בירם כיאל, עבאס סואן, ליאור רפאלוב, אלן מסודי, מאור בוזגלו, תומר חמד (ירו בלו).

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק