היהודי חדד במומ עם מכבי תא

רודי חדד, קשרה של ואלנסיין הצרפתית, מנהל מו"מ מתקדם עם קבוצתו של אלי כהן. אם יגיע לא ייחשב כזר. אבי יחיאל, בלם מכבי ת"א אופטימי לקראת פתיחת העונה: יש לנו מטרות שהצבנו לעצמנו

שבת 07 יולי 2007
אשר גולדברג

אחרי הכישלון בצירופו של עומר גולן, ממשיכים במכבי ת"א בניסיונות החיזוק לעונה הבאה.

היום נודע כי רודי חדד, קשר קדמי מואלנסיין הצרפתית, בן ה-23, נמצא במו"מ מתקדם עם מכבי ת"א.

חדד, שהוא יהודי, קיבל הצעה לשחק בישראל ואת המהלך הוביל עוזרו של אלי כהן, ויקי פרץ. חדד שייך במקור לפ.ס.ז, ואם יגיע לישראל, לא ייחשב כזר, אחרי שיעבור את תהליך ההתאזרחות בישראל.

במכבי ת"א טוענים שהסיכויים שחדד יגיע לקבוצה גבוהים מאוד.

יחיאל: הקבוצה השתקמה ונראית כמו קבוצת כדורגל

בלם מכבי תל אביב, אבי יחיאל, שנמצא כעת בהולנד במחנה האימונים,  מתייחס לשינוי החיובי שחל בקבוצה השנה ומקווה לעונה טובה ומוצלחת יותר.

כאמור יחיאל הגיע למכבי תל אביב בעונה הגדולה לפני שנתיים, כאשר כונתה מכבי תל אביב - "הגאלקטיקוס". לאחר שהבועה התפוצצה נשאר אבי יחיאל כדי לשקם את המועדון הצהוב.

אבי יחיאל, בלם מכבי ת"א מדבר לקראת העונה הבאה: "צריך העונה לעשות צעד קדימה, חייבים לשנות את החשיבה ולראות כיצד עושים את ההתקדמות.

"אני חושב שחוץ מקאלה לא איבדנו אף שחקן משמעותי. הבאנו שוער מחליף, למרות שעדיין לא יודעים את רמתו. נקווה שנצליח בגביע אופ"א. הרבה תלוי בהגרלה שנקבל בהמשך וגם בכושר שנגיע למשחקים".

אבי יחיאל בהחלט משדר המון אופטימיות ואושר לקראת פתיחת העונה הקרובה: "צריך סבלנות. אנחנו מתחילים הכל מחדש במיוחד עם השחקנים החדשים. יש מטרות שהצבנו לעצמנו. ההכנה לא קלה כי חלק מהמשחקנים, עדיין לא בכושר הרצוי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק