חלוץ המריבה

עניין של רצונות: ביום אחד סעיד מקאסי סיכם בקריית שמונה וחתם במכבי הרצליה, החלוץ שינה את דעתו במהלך היום וירד כל הדרך מצפון הארץ לאזור השרון בכדי לחתום בקבוצתו של שיימן. סיפורו של חלוץ המריבה

שבת 07 יולי 2007
הדס גרינברג

החלוץ הקונגולזי, סעיד מקאסי בן ה-25 חתם בשורות מכבי הרצליה. החלוץ ששיחק בעונה שעברה בהפועל פ"ת, עימה ירד ליגה, ניהל בשבוע האחרון מו"מ מתקדם מול ראשי קרית שמונה ואף סיכם את תנאיו בקבוצה הצפונית. 

איזי שרצקי, היו"ר והבעלים של קרית שמונה, רתח מזעם כששמע על סיכומו של החלוץ מול הרצליה ואמר: "ההתנהלות של שיימן שערורייתית. לפני יומיים שוחחתי עם שיימן וביקשתי ממנו שירד מהשחקן ואף קיבלתי ממנו הבטחה שכך יעשה".

דובר קרית שמונה, דורון שנפר הרחיק לכת יותר ואמר: "שיימן מנהיג מדיוניות של חיזבאללה ובהרצליה פעולים בשיטת ההפחדה כאשר הם מזהירים שחקנים מלהגיע לקרית שמונה בטענה שהם עשויים להיפגע בגבול הצפון.

לטענות אלו הגיב בני בקלו דובר הרצליה שאמר: "שיימן לעולם לא הבטיח לשירצקי שירד מהשחקן . אנחנו לא נחזיק אף שחקן בכח אצלנו. אם הוא ירצה לעבור לקרית שמונה שיעבור. לפני הסוכנים של מקאסי אין שום הסכם עם קבוצה אחרת. אם יהיו בעיות נדאג ללבן את העניינים".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק