בית''ר מחפשת ניצחון בדוחא

הקבוצה של יצחק שום תגיע הערב לדוחא שם תתמודד מול בני סכנין שאף היא טרם הפסידה בליגה העונߔ. בבית"ר בונים על צמד החלוצים יצחקי ורומאלו שהראו ניצוצות במשחקים האחרונים

שבת 29 ספטמבר 2007
אסף שקד

אחרי שלושה ניצחונות ליגה רצופים ועם מאזן מושלם, יוצאת בית"ר למשחק חוץ קשה באצטדיון דוחא מול בני סכנין שלא הפסידה עד כה העונה במסגרת הליגה.

במהלך השבוע החולף הספיקה בית"ר לנצח 1-3 את הפועל כפ"ס במסגרת גביע הטוטו במשחק "הכנה" לדבר האמיתי היום, אבל למרות ההצלחה המושלמת עד כה בליגה, בבית"ר מודעים לעובדה שהמשחק בסכנין הוא אחד המשחקים הקשים ביותר העונה.

כבר אתמול יצאה הקבוצה לבית מלון בטבריה, שם היא תשכוןĠעד צאתה לסכנין. אמש קיימה הקבוצה אימון בכפר תבור שגם בו לא תרגל יצחק שום את ההרכב. המאמן מעדיף לשמור את זהות ההרכב צמוד אליו ולחשוף אותה רק סמוך לשריקת הפתיחה, אך כבר עתה ברור כי בית"ר תעלה בהרכב זהה לזה שפתח מול הרצליה כשרק התלבטות קטנה תעסיק את שום, מי מבין השלושה יפתח בהרכב- מירוסביץ' שפתח מול הרצליה, ברוכיאן שנכנס במחצית וכבש צמד או שמא גל אלברמן שלא זכה לדקות משחק במחזור האחרון.

חוליית ההגנה של בית"ר ירושלים תישאר זהה לזאת שפתחה בשלושת משחקי הליגה שהתקיימו עד כה. יואב זיו שהזכיר השבוע מספר פעמים את חשיבות המשחק, ימשיך לפתוח כמגן שמאלי וינסה לרשום לזכותו ניצחון נוסף בדוחא. באגף ימין יפתח הצ'יליאני כריסטיאן אלברז ששמע השבוע רבות על המפגשים החמים מול סכנין ומצפה בסקרנות למשחק. את חוליית ההגנה ישלימו הצמד הקבוע אריק בנאדו ושמעון גרשון כשעӜ הספסל ימתין דוד אמסלם.

בחוליית הקישור מרחף סימן שאלה גדול לזהות הקשר האחרון שישלים את חוליית הקישור. עידן טל שהוחלף במחצית במחזור האחרון, ימשיך לקבל קרדיט ויפתח שוב בהרכב לצידו של דרק בואטנג שגם עבורו יהיה זה משחק ראשון בקריירה מול סכנין.. את חולәית הקישור ישלים מיכאל זנדברג שיפתח כקשר שמאלי. זהות הקשר האחרון טרם ברורה ושום מתלבט בין השלושה- מירוסביץ', ברוכיאן ואלברמן. ההערכה היא כי ברוכיאן יפתח בסופו של דבר עקב היכולת שהציג מול הרצליה, אך גם מירוסביץ' ואלברמן נמצאים בתוכניות של המאמן.

בחוӜיית החוד ימשיכו הצמד יצחקי את רומולו לשתף פעולה. הברזילאי שכבש עד כה שלושה שערי ליגה ועוד שלושה שערים בגביע הטוטו, מצוי בכושר טוב ובבית"ר בונים המון על היכולת שלו ובעיקר על משחק הגובה שלו. יצחקי לעומת זאת ינסה בעזרת הזריזות שלו לפצח את ההגנה הנוקשת של סכנין.

הרכב משוער: טבטרקו קאלה, יואב זיו, כריסטיאן אלברז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, אבירם ברוכיאן (מילובאן מירוסביץ', גל אלברמן), דרק בואטנג, עידן טל, מיכאל זנדברג, אנטונלי רומולו, ברק יצחקי


תגובות

c

טלספורט בפייסבוק