לוי: לכיאל יש עתיד מזהיר

מתברר שלמרות ההפסד לגלוריה ביסטריצה, מאמנה של מכבי חיפה דווקא היה מרוצה מחלק מהשחקנים בקבוצה. לוי: "לא אסכן שחקנים בכירים בגומלין". מסתמן: חיפה תצא למחנה אימונים באוסטריה

יום ראשון 08 יולי 2007
הדס גרינברג
יממה אחרי ההפסד 0:2  ובמכבי חיפה לא ממש מייחסים חשיבות למשחק הגומלין שיערך בשבת מול גלוריה ביסטריצה.

המאמן, רוני לוי, שלא מעוניין להעמיס על שחקניו הותיקים ינסה השבוע, בהתייעצות עם מאמני הכושר, להכשיר שניים או ארבעה שחקנים מעט יותר  בכירים למשחק הגומלין,  מבלי לגרום למעמסה שתקשה על השחקנים במהלך העונה.

לוי, לא מסתיר  את העובדה שלא יהיה מאוכזב כל כך אם "הירוקים" לא יעברו שלב ויסיימו את המסגרת אירופית בשלב מוקדם זה. לוי: "אני ריאלי. הסיכוים לעבור שלב קלושים. אני לא אכניס להרכב בכוח שחקנים ותיקים רק בכדי לנצח. זה יתנקם בקבוצה  ובשחקנים בהמשך העונה ואיני מעוניין בכך".

למרות כל זאת ואחרי ההפסד, דבר אחר טוב קורה בחיפה, שמו בירם כיאל. לוי מרוצה מאוד מיכולתו של השחקן הצעיר ומהיכולת שהפגין אתמול ועליו אמר: "יש לו עתיד מזהיר".

הקבוצה שהחתימה ביום שישי את לוקס סורמה הפולני לשנתיים כבר מחכה לזר הבא שלה והוא הבלם הברזילאי בטאו, שעתיד להגיע כבר בהמשך השבוע זאת לאחר שנעשים מאמצים ע"י הסוכן,  פיני זהבי,  לסגור את הפרטים האחרונים בעסקה זו.

שלושת השחקנים שעתידים לעזוב את המעדון הם: תומר חמד, תום אלמדון ורביד גזל . 

אלמדון שהפגין יכולת חלשה אתמול ואף היה אחד האחראים העיקריים  ספג ביקורת  מהמאמן שאמר עליו: "אומנם לא צריך לשפוט את תום על פי  משחק אחד אך במצב הנוכחי הוא חייב לצבור ניסיון בקבוצה אחרת".

לאלמדון הייתה הצעה מבני סכנין אך  ספק אם אלמדון יעבור לסכנין שמחפשת שוער בכיר יותר.  תומר חמד,שהיה צפוי לעבור  לבני סכנין ולהיות מושאל לשנה יאלץ להמתין מעט  לאחר שתתברר התמונה לגבי שחקני החוד בחיפה לעונה הבאה. השחקן שמאוד מעוניין לעזוב ולקבל דקות  משחק בקבוצה אחרת, כבר סיכם את כל הפרטים בבני סכנין ומחכה לקבל  אור ירוק מחיפה.

רביד גזל, צפוי לעזוב להפועל כפר סבא,  זאת לאור בקשתו לעזוב את הקבוצה בכדי שיקבל יותר דקות משחק . בחיפה קיבלו בהבנה את בקשתו של השחקן ונראה כי כבר השבוע  הוא ילבש ירוק, אבל באזור השרון. 

במידה וחיפה תודח  מהאינטרטוטו היא תקיים מחנה אימונים באוסטריה  החל מה-21 ליולי. אם הקבוצה תעבור שלב היא עתידה לערוך את מחנה האימונים בספרד בסמוך למשחקים מול המתמודדת הבאה, אתלטיקו מדריד.

צילומים: יותם רונן

האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק