פדרר: כל זכייה היא מיוחדת

גמר ווימבלדון: אלוף ווימבלדון בפעם החמישית ברציפות, רוג'ר פדרר התרגש בסיום לאחר הניצחון מול נאדאל בגמר ווימבלדון: אני מאוד מאושר. נאדאל: שיחקתי מול אחד הגדולים

יום ראשון 08 יולי 2007
מערכת TELESPORT

לאחר כמעט 4 שעות של משחק הירואי ומבריק של טניס משובח, הצליח רוג'ר פדרר לזכות בפעם החמישית ברציפות בטורניר ווימבלדון. נאדאל נשאר עם הניחומים, פדרר (שוב) עם התהילה. 

רוג'ר פדרר, שנכנס שוב עם חליפת האלוף בפעם החמישית ברציפות, לא שכח לפרגן לקהל וכמובן ליריבו המושבע: "כל זכייה היא מיוחדת, ללא ספק. לשחק מול רפאל נאדאל בגמר, זה מאוד מיוחד בשבילי.

"נאדאל שחקן מצויין, והוא ימשיך להיות טוב אפילו אחרי שאפרוש. אני שמח שאני זוכה עכשיו לפניו, כי הוא יקח כמה תארים. זה היה משחק מאוד צמוד, ואמרתי לרפאל שגם לו מגיע את התואר הזה, כיוון שנאדאל שיחק יוצא מהכלל".

פדרר גם שלח מילה לבורג, שנכנס איתו לספרי ההיסטוריה בווימבלדון: "אני מודה לך שהגעת לתחרות. זה כבוד מאוד גדול בשבילי לשחק מולכם". על התחרות: "זה מאוד קשה להגיע לגמר ולזכות כאן כל פעם. אני שמח שהגעתי, אתם רואים את החיוך, זה נהדר.

"אני מודה לקהל, שהגיע לראות אותי. אני מאוד מאושר כרגע ואני אגיע לכאן גם בעונה הבאה, תהיו בטוחים".

המנוצח והמאוכזב הערב, רפאל נאדאל הספרדי, קיבל מחיאות כפיים סוערות מהקהל ואמר בסיום: "זו הייתה עונה נהדרת וארוכה. הפסדתי היום, אבל שיחקתי מול אחד הגדולים, אני מודה לקהל הנהדר שבא הערב.

"זה היה שבוע מאוד לא קל בגלל הגשם שירד בתחרות. בסופו של דבר הצלחתי להגיע לגמר, למרות השבוע הקשה. אני מקווה להגיע שוב בעונה שעברה ולעשות את המיטב".

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק