סיבאס ובלילי לוהטים

טורקית: החלוץ הישראלי היה שותף 90 דקות ואף בישל את שער הניצחון במהפך והניצחון הערב 2:3 מול בורסאספור. סיבאספור מדורגת במקום ה-2 בטבלה. בלגית: תיקו לורמוט

יום ראשון 30 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
סיבאספור פורחת ביחד עם פיני בלילי עם ניצחון ߐדיר 2:3 מול בורסאספור. פיני בלילי היה שותף הערב 90 דקות למהפך המושלם ואף בישל שני שערים.

סיבאספור לוהטת: הקבוצה של פיני בלילי מתחילה להראות ניצוצות של צמרת וראינו זאת הערב. סיבאספור נעלמה לגמרי במחצית הראשונה ונכנסה להלם: כבר בדקה ה-3 אקאר כߑש לבורסאספור. 

היתרון של האורחים גדל בדקה ה-28 כאשר האספוללטי כבש. סיבאספור ירדה למחצית בפיגור 2:0אבל עלתה למחצית השנייה קבוצה אחרת לגמרי. בדקה ה-57 כבר אלי קורטולוס וצימק לאחר בישול של בלילי. אותו קורטולוס השלים צמד כעבור 13 דקות והשווהȠאת התוצאה. 

הסיום היה שייך לאילידיס ובלילי, שהצליח אף לבשל את שער הניצחון ולהפוך את הפיגור ליתרון והקהל באיצטדיון ה-4 ביולי פשוט לא האמין לניצחון המתוק. 

סיבאספור העפילה למקום השני בטבלה עם 18 נקודות בעקבות הניצחון מרחק̠נקודה מהמוליכה גלאטסריי עם 19 נקודות.

בלגית: 4 דקות לורמוט בתיקו של גנט

גילי ורמוט, קשרה הישראלי של גנט, היה שותף הערב רק 4 דקות, כאשר נכנס בדקה ה-86 למשחק מול ג'מינאל ברשחוט.

בדקה ה-29 העלה רואיז את גנט ליתרון. היתרון צמח כאשר מריץ' השלים את השני 4 דקות לפני המחצית. במחצית השנייה הצליח לוסאדה לצמק (75). החמש דקות לסיום המשחק היו מותחות: גנט חטפה כרטיס אדום כאשר גראגירי הורחק. דקה לסיום השווה אדרסון וקבע את תוצאת המשחק.

הולנדית: өער בכורה למגרלשווילי

חיים מגרלשווילי, מגנה השמאלי של ויטסה ארנהיים היה שותף מלא בניצחון 2:4 מול אוטרכט. חיים גם על המפה. 

השער של חיים הגיע בדקה ה-78 כאשר קיבל כדור נהדר, ומקרוב בעט חזק פנימה. ויטסה נמצאת במקום החמיߩי בליגה ההולנדית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק