שוסטר מונה למאמן ריאל מדריד

המאמן הגרמני של חטאפה מונה היום רישמית למאמנה החדש של ריאל מדריד, במקומו של פאביו קאפלו האיטלקי, שפוטר מהמועדון למרות שזכה עימו באליפות

יום שני 09 יולי 2007
מערכת TELESPORT
עכשיו זה רישמי. ברנארד שוסטר, מאמנה הגרמני של חטאפה בעונה שעברה, יאמן בעונה הבאה את ריאל מדריד.

המאמן בן ה-48 של חטאפה הצנועה הוזכר זמן רב כמועמד לרשת את פאביו קאפלו כמאמן האלופה החדשה, ואחרי הפיטורים של המאמן האיטלקי, זו היתה שאלה של זמן עד ששוסטר יהפוך רשמית למאמן ריאל מדריד.

שוסטר צבר המון נקודת זכות אצל אנשי ריאל, בזכות העונה המצויינת של קבוצתו חטאפה, שסיימה תשיעית בליגה והעפילה עד לגמר הגביע הספרדי, בו נוצחה ע"י סביליה.

חטאפה עשתה הישג מדהים העונה, כאשר הצליחה להדיח את ברצלונה בחצי גמר הגביע עם 0:4 מדהים בבית, אחרי שהפסידה 5:2 במשחק הראשון. בריאל ישמחו מאוד לראות את שוסטר עושה את זה שוב לברצלונה, בסופר קלאסיקו.

רמון קלדרון, הנשיא של ריאל אישר את ההחתמה  ואמר היום: "הקבוצה שלו שיחקה טוב בעונה שעברה. הוא מכיר את המועדון שלנו ויידע להתמודד עם הכוכבים של ריאל".

פאביו קאפלו פוטר ממדריד לפני 11 ימים, למרות שהביא לקבוצה אליפות ראשונה מזה 4 שנים. אגב גם בקדנציה הקודמת של קאפלו בריאל, הוא זכה עימה באליפות אך לא המשיך יותר מעונה אחת.

שוסטר היה שחקן ריאל במשך שתי עונות בסוף שנות ה-80. ריאל מדריד היא הקבוצה השביעית אותה יאמן שוסטר, אחרי שאימן בעבר את פורטונה קלן, פ.צ קלן, חרז, שחטיור דונייצק, לבאנטה וחטאפה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק