אחד מ-50 הטובים בעולם

יו"ר מכבי ת"א, עו"ד שמעון מזרחי, זכה להישג גדול כאשר נבחר לרשימה היוקרתית של 50 המנהלים הטובים בעולם בתחום הספורט. בדירוג הוא מקדים בין היתר את סטרן, בלאטר וברלוסקוני

יום שלישי 10 יולי 2007
אשר גולדברג

 הישג מדהים  ליו"ר מכבי תל אביב בכדורסל, עו"ד שמעון מזרחי, שנבחר על-ידי המגזין האמריקאי היוקרתי TIME לאחד מ-50 מנהלי הספורט הטובים בעולם.

כתבי המגזין בחרו מתוך רשימה של אלפי מנהלים בענפי הספורט השונים רשימה מצומצמת של 50 הגדולים, שמגיעים מענפי הבייסבול, פוטבול, כדורסל, כדורגל, הוקי קרח, מירוצי מכוניות, אתלטיקה, שייט, איגרוף, אופניים ועוד.

עורכי הסקר מסבירים ש"שחקנים אמנם זוכים באליפויות, אבל המנהלים ויושבי-הראש הם אלה שצריכים לדעת לבחור את השחקנים הנכונים".

את הבחירה במזרחי הם מסבירים: "מאז שמונה ליו"ר המועדון ב-1969, מכבי ת"א זכתה בכל אליפויות המדינה פרט ל-1993.  כמו כן זכתה הקבוצה  5 פעמים בגביע אירופה לאלופות, הפעם האחרונה ב-2005. למרות הסכנה של מגורים בישראל, מזרחי תמיד הצליח למשוך לקבוצה שחקנים אמריקאים ואירופאים בכירים".

המגזין בחר כאמור את 50 המנהלים הבולטים וביקש מגולשיו, באתר האינטרנט הרשמי www.time.com, לתת להם ציונים. נכון לעכשיו, על פי דירוג הגולשים מכל העולם, מזרחי ממוקם ברשימה העולמית במקום ה-8, כשהוא מקדים בין היתר את הקומישינר של ה-NBA דייויד סטרן, את נשיא פיפ"א ספ בלאטר, את הבעלים של מילאן סילביו ברלוסקוני, את ג'רי ג'ונס הבעלים של דאלאס קאובויז (פוטבול) וגם את ג'ורג' סטיינברנר, הבעלים של קבוצת הספורט העשירה והמפוארת ביותר בארה"ב, ניו-יורק ינקיז (בייסבול).

את הרשימה מובילים אר.סי ביופורד, המנכ"ל של סן-אנטוניו ספרס, רוברט קראפט, יו"ר קבוצת הפוטבול ניו-אינגלנד פטריוטס, וסר אלכס פרגוסון, המנג'ר האגדי של מנצ'סטר יונייטד.

מזרחי אמר היום:  "אני לא נוהג לדבר על עצמי. במקרה מיוחד הכבוד הוא למדינת ישראל ולספורט בפרט על נציגות ישראלית במעמד כזה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק