ורדאן מעוכב מהצהריים בנתבג

יאשה ורדאן, הבלם הקרואטי ששיחק אשתקד חצי עונה בשכונה, כלוא משעות הצהריים במשטרת הגבולות בנתב"ג.מ.ס אשדוד הולכת על פנטיאני

יום רביעי 03 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
יאשה ורדאן, הבלם הקרואטי ששיחק במדי בני יהודה בשנה שעברה, נחת אחר בצהריים (שלישי), בנתב"ג במטרה לחתום במ.ס אשדוד.הבלם הקרואۘי, שהגיע בלי אשרת עבודה של משרד הפנים, עוכב ונעצר ע"י משטרת הגבולות בשדה התעופה.

מנהלי אשדוד עושים מאמצים גדולים אל תוך הלילה בכדי לשחרר את ורדאן ולמנוע אי נעימויות ע"י החזרתו במטוס לקרואטיה.הבלם, טילפן לידידו בת"א וסәפר לו על כליאתו הארוכה ועל התנאים הלא נוחים בהם הוא שוהה לעת עתה.

בלי שום קשר לבלם הקרואטי, אשדוד נחושה להתחזק, לאחר התבוסה הקשה שנחלה בשבת האחרונה לנתניה.הקבוצה מעיר הנמל,תפנה היום למכבי חיפה במטרה להשאיל את החלוץ הדרום אפריקאי, קמӑיוסקי פנטיאני לפחות עד לסיום העונה.

האופציה של פנטיאני נובעת, עקב סירובם של הלוזונים לשחרר את החלוץ הקמרוני,פאטריק סופו בפחות מ250 אלף דולר, גם אחרי נסיונות שכנוע רבים מצד אשדוד. במידה ולא תהיה פשרה לגבי סופו, תפנה אשדוד לנשיא מכבי ߗיפה, יעקב שחר במטרה לצרף את פנטיאני. הירוקים מהכרמל אמורים לרכוש עוד היום את כרטיסו של החלוץ המבוקש.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק