אין סיכוי שאעזוב את מכבי

מכבי ת"א שבה הבוקר ממחנה האימון שלה בסלובניה וליאור אליהו שלח מסר מרגיע לאוהדים. עודד קטש: "היה מחנה מוצלח מאוד, אף אחד לא אוהב להפסיד ב-20 הפרש אבל אלה משחקי אימון"

יום רביעי 03 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א שבה הבוקר ממחנה אימונים בסלובניה. מכבי שהרשימה מול דומז'אלה, איכזבה מאוד מול לובליאנה וכמו הפועל ירושלים ספגה תבוסה קשה.

ליאור אליהו אמר: לגבי מעבר אפשרי שלו לטאו ויטוריה "אין שום סיכוי שאעבור לטאו ויטוריה, אני נשאר במכבי, היה מחנה מצויין, הקבוצה מתחברת, נכון שהפסדנו ב-20 הפרש ללובליאנה ואנחנו לא רגילים אבל זה קורה במשחקי אימון. צריך עוד זמן ויהיה לנו קבוצה מצויינת".

מרקוס פייזר: "אנחנו צריכים עוד זמן להתחבר, זוהי קבוצה חדשה, יש במכבי המון כישרון, נגיע מוכנים ליורוליג, בנתיים אלה משחקי הכנה, עבדנו קשה וזה מה שחשוב. אני מרגיש מצויין במכӑי ת"א".

עודד קטש: "כיף מאוד לחזור לארץ, לא היינו שבוע בבית ועבדנו קשה, היה מחנה מוצלח. אנחנו לא אוהבים להפסיד ב-20 הפרש אבל אלה משחקי אימון ויש עוד מטרות חוץ מהתוצאה, כרגע יש הרבה פצועים, ובשלב הזה לואיס גרסיה יישאר בסגל".

דייויד בלות'נטאל: "מה שקרה נגד לובליאנה, זה  שהם מתאמנים חודשיים ואנחנו רק שבועיים, מכבי קבוצה מצויינת, יש קבוצה טובה והאוהדים יהנו מאיתנו. יהיה מפגש מיוחד נגד פיני גרשון, אבל עדיין זה בסך הכול משחקĠאימון".

צילם וערך: אלחנן מלמוד

תגובות

טלספורט בפייסבוק