כך פוצצה העברת דוידוביץ'

חשיפה בלעדית ל-telesport: השוער כבר סיכם לפני כחודש וחצי על שכר של 420 אלף דולר לעונה לארבע שנים בבית"ר. שחר דרש פיצוי על סך 1.5 מיליון דולר. דוידוביץ' דרש פיצוי מחיפה בסך 50 אלף דולר ונדחה

יום רביעי 11 יולי 2007
אשר גולדברג, הדס גרינברג
 ניר דוידוביץ' כבר סיכם את תנאיו בבית"ר ירושלים, אולם נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, הוא זה שטירפד את העברתו. למרות כל ההכחשות telesport חושף לראשונה את הפרטים המלאים על הסיבה להתמרמרותו של שוערה של מכבי חיפה.

מתברר שכבר לפני כחודש וחצי סיכם דוידוביץ' על חוזה ענק בבית"ר ירושלים על סכום של 420 אלף דולר נטו לעונה, לארבע שנים. מנג'ר בית"ר ירושלים גיורא שפיגל  והמאמן יצחק שום היו משוכנעים כי דוידוביץ' הוא האיש הנכון במקום הנכון והדלת נפתחה עבור דוידוביץ'.

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר היה מעורב פרטים ובאמצעות גורם שלישי העביר לבית"ר ירושלים מסר לפיו מחירו של השוער הוא מיליון וחצי דולר. בבית"ר הבהירו שלא ישלמו על דוידוביץ' יותר מחצי מיליון דולר והעסקה פוצצה.

דוידוביץ' הנדהם עוד האמין ששחר ישנה את דעתו, אולם בבית"ר החלו לחפש שוער זר וכידוע החתימו את טברטקו קאלה.

עוד לפני שהמריא לחופשה בחו"ל יזם דוידוביץ' שיחה עם סגן נשיא מכבי חיפה, עוזי מור וביקש ממנו שדרוג בשכר. דוידוביץ', נשוי ואב לשלושה ילדים ידע שהוא הפסיד הזדמנות בלתי חוזרת לשדרג את שכרו ביותר ממאה אחוז ולכן ביקש שדרוג בשכר בחיפה.

לאחר שחזר מתאילנד הובהר לשוער בעל פה  כי לא יזכה לפיצוי. בתחילת השבוע קיבל דוידוביץ' הודעה רשמית ממור שבקשתו לתוספת של 50 אלף דולר נטו בשכרו נדחית.
זו הסיבה שהשוער מגיע לאימונים ללא מוטיבציה כשלמעשה אין ביכולתו לעשות דבר. הוא חתום על חוזה במכבי חיפה ובית"ר כבר החתימה שוער אחר.

דוידוביץ', 30, ניסה את מזלו לא פעם באמצעות סוכנים לעבור לחו"ל, אולם ללא הצלחה. מרבית חבריו במכבי חיפה  (כמו יניב קטן, מיכאל זנדברג, עידן טל ואריק בנאדו) שדרגו את שכרם לכ-400 עד 500 אלף דולר לעונה, אולם פציעותיו מנעו ממנו יציאה לחו"ל או זכייה בחוזה גבוה במיוחד.

במכבי חיפה לא יודעים כיצד לנהוג עם דוידוביץ' ונראה כי צפויות התפתחויות בפרשה.

הבוקר: דוידוביץ' חויב לצאת לרומניה

הבוקר קיבל דוידוביץ' בשורה מרה מעט פחות. לאחר שערך אימון ובעקבות בקשתו שלא לשחק אתמול מול הפועל כפ"ס, התבשר השוער כי הוא יחזק את הקבוצה הבוגרת במשחק האינטרטוטו במוצאי שבת מול גלוריה ביסטריצה.  לפיכך, יאלץ השוער לצאת מחר עם הקבוצה לרומניה ולשוב לישראל רק ביום ראשון. עם דוידוביץ' ייצאו גם רוני גפני, אייל משומר ודקל קינן שיחזקו את שאר השחקנים, רובם שחקנים צעירים.

פורסם לראשונה: 10/07/07, 23:59

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק