בן יוסף נשאר בביתר

הבלם תומר בן יוסף החליט היום להישאר בבית"ר לאחר שיחה עם שפיגל ועשרות טלפונים שקיבל מאוהדים שביקשו שישאר. "אני לא יכול לעזוב את האוהדים שכ"כ נקשרתי אליהם", אמר הבלם

יום רביעי 03 אוקטובר 2007
אסף שקד
 בלם בית"ר ירושלים תומר בן יוסף, ישאר בקבוצה למרות כל הדיבורים שנוצרו סביבו לכאורה הוא בדרך לעזוב את הבירה.

במהלך היממה האחרונה קיבל הבלם עשרות טלפונים מאוהדים שחיזקו אותו ועודדו אותו להישאר בבית"ר ולא לעזוב אותה. הבלם שהיה במצב רוח ירוד במהלך התקופה האחרונה, קיבל עידߕד רציני מהאוהדים- דבר ששיפר את מצב רוחו.

היום שוחח גיורא שפיגל עם הבלם והבהיר לו כי הוא רצוי בקבוצה ובעתיד יקבל את ההזדמנות שלו- מה שגרם לבן יוסף לקבל את ההחלטה להישאר בבית"ר לפחות עד ינואר ולא לחפש קבוצה שתקלוט אותו.

כבר בתߗילת השבוע הבהירו בבית"ר כי מבין שלושת השחקנים שהוצבו ברשימת ההעברות, בן יוסף הוא שחקן שהם מאוד רוצים שישאר בבית"ר. גורם בהנהלה אמר כבר לפני יומיים כי הוא מאמין שבן יוסף ישאר והשיחה היום עם שפיגל נועדה על מנת להשאיר את הבלם בבית וגן.

Ȋבן-יוסף לאורך כל הדרך אמר לחבריו כי הוא מאוד אוהב את בית"ר ירושלים ויהיה לו קשה מאוד לעזוב את הקבוצה. באחת השיחות עם המנכ"ל איציק קורנפיין אמר לו בן יוסף: "אני מרגיש בבית"ר כמו בבית, התחברתי לאוהדים ואני אוהב אותם מאוד ואני מרגיש חלק מߑית"ר. אני לא רוצה לעזוב, אבל מנגד אני מצפה לקבל את ההזדמנות שמגיעה לי".

היום שמר הבלם על קו דומה ולאחר ההחלטה אמר לחבריו בקבוצה: "יכול להיות שאני מפסיד דקות משחק שיכלתי לקבל בקבוצה אחרת, אבל בית"ר ירושלים זה לא כל קבוצה, אߠי לא יכול לעזוב את האוהדים שכל כך נקשרתי אליהם. אני אוהב מאוד את הקבוצה הזאת והחלטתי להישאר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק