אשקול עתידי בהפועל חיפה

אלמונים הניחו הלילה מטעני דמה ליד ביתו של עדן בן בסט, חלוצה החדש של הפועל חיפה שעבר אליה ממכבי. בן-בסט הוסיף: זו הרגשה נוראה, לא מבין למה אנשים עושים זאת

יום רביעי 11 יולי 2007
הדס גרינברג
עדן בן בסט, שחקנה הטרי של הפועל חיפה, עדיין לא נרגע ממטען הדמה שהמתין לו ליד ביתו הבוקר.

לפנות ערב אמר השחקן: "כל הלילה צלצלו אליי הביתה וחיפשו אותי. אמא שלי לא רצתה להדאיג אותי, ולכן לא ידעתי מכך. בבוקר לצערי הבנו למה. אבא שלי היה הראשון שראה", המשיך בן-בסט את תיאור האירועים. "ישר הוא הזמין משטרה שדאגו לחבלנים".

על מה שעבר עליו סיפר: "זו הרגשה נוראה ואני לא מבין למה האנשים האלה עשו את זה. עברו הרבה שחקנים עם השנים מהפועל למכבי חיפה, כנראה שמישהו מנסה לחפש אותי. אם יתברר שזה לא רק קומץ, אשקול את עתידי בהפועל חיפה".

הערב הגיעו לביתו של בן-בסט שלושה אוהדי הפועל, התנצלו בשם האוהדים על המעשה והעניקו לו פרחים.

בן-בסט נדהם לגלות מטען

הלילה קומץ אוהדי הפועל חיפה העלו את רף התנגדותם למעברו של עדן בן בסט, שחקנה של מכבי חיפה ליריבה העירונית, כאשר מטען דמה נמצא הבוקר ליד ביתו של החלוץ, שגדל במכבי חיפה וכרטיס השחקן שלו שייך לה. כח משטרה שהגיע למקום גילה כי המטען ליד ביתו הוא מטען דמה.

בן בסט היה המום הבוקר לקרוא ליד ביתו גם גרפיטי "לא רוצים ירוקים בהפועל".  "אזהרה אחרונה", ו"ירוקים לא יהיו בהפועל". כמו כן רוססו גם כתובות נאצה נגד יעקב שחר, הבעלים של מכבי חיפה. מאוחר יותר, רוססו במשרדי מכבי חיפה בקרית ספר, כתובות של אוהדי הפועל חיפה: "לא רוצים ירוקים בהפועל".

זאת בהמשך למטען הדמה שהונח ליד ביתו של בן בסט והכתובות שרוססו ע"י אוהדי הפועל חיפה בבוקר נגד הירוקים. יש לציין שרק לפני יומיים, רוססו במשרדי המועדון כתובות ע"י אוהדי מכבי חיפה, בגנותו של ג'ובאני רוסו ונגד חזרתו למועדון בעונה הבאה.

מנהל הפועל חיפה, אפרים גבאי אמר בתגובה לאירוע: "זה חבורת פרחחים ומי שעשה את זה לא מייצג את אוהדי הפועל חיפה. עברו הזמנים ששחקנים לא עוברים ממכבי להפועל". 

"המשטרה תגיע אליהם מהר. הפרחחים לא ישנו את המדיניות של מכבי והפועל חיפה. באימון הראשון של הקבוצה כבר ראיתי שלטים של אוהדים שקראו נגד העברתו של בן בסט לקבוצה ואני יכול לשער מי עשה זאת".

בן בסט, חתם ביום שישי בהפועל, אחרי שהושאל לעונה אחת למכבי הרצליה. כרטיס השחקן שלו שייך עדיין למכבי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק