יצחקי: הם כמו חיה פצועה

יצחקי לקראת אשדוד: "הם יגיעו כמו חיה פצועה,אני חושב שלאשדוד אין מה להפסיד במשחק הזה, רק לנו יש מה להפסיד בסופו של דבר". בן יוסף צפוי להכלל בסגל לראשונה העונה.

יום שישי 05 אוקטובר 2007
אסף שקד
̼p> לאחר יום חופשי לו זכו השחקנים אתמול עקב חופשת סוכות, היום בבוקר חזרה בית"ר ירושלים להתאמן לקראת המשחק ביום ראשון מול מ.ס אשדוד באצטדיון טדי.
העובדה שהיריבה אשדוד מגיעה לאחר שהפסידה במחזור האחרון 1-6, הדליקה נורה אדומה אצל שחקני בית"ר שלא מזלזלים ביריבה למרות התבוסה הקשה שספגה.

ברק יצחקי שכבש את שער השוויון מול בני סכנין, אמר היום ל-TELESPORT: "למרות שאשדוד הובסה במחזור האחרון 1-6, אנחנו לא מזלזלים בהם. הם קבוצה מצוינת עם התקפה יוצאת מן הכלל ודווקא בגלל ההפסד שלהם, הם יגיעו רעבים וינסו להוכיח שהם יכולים לנצח אותנו בבית. אני זוכר את המפגשים מול אשדוד בשנים האחרונות, אומנם היו לנו כמה משחקים קלים מולם, אבל בגדול אף פעם לא היה קל להוציא מהם נקודות ודווקא בגלל שהם נמצאים אחרי משחק כזה הם באים כמו חיה פצוۢה ויתנו הכל. אני חושב שלאשדוד אין מה להפסיד במשחק הזה, רק לנו יש מה להפסיד בסופו של דבר".

כשיצחקי פוגש את אשדוד, הוא בדרך כלל מסיים עם לפחות כיבוש אחת. במהלך ארבע העונות האחרונות מקפיד יצחקי לכבוש מול הקבוצה מעיר הנמל וגם הפעם הוא מקווה לסיים עם שער ברשת של שחקניו של אלון חזן.
"זה נכון שבדרך כלל מול אשדוד הולך לי, אבל אני לא כל כך מתייחס לנתון הזה. בשורה התחתונה המטרה של חלוץ היא לכבוש מול כל קבוצה ולא משנה איך קוראים לה. אני אשמח כמובן לכבוש ביום ראשון, אבל גם אם לא אכבוש והקבוצה תנצח, אני אהיה מאושר מאוד".

תומר בן יוסף שהחליט השבוע להישאר בבית"ר, צפוי להיכלל בסגל לראשונה העונה. הבלם שהיה מחוץ לסגל מאז פתיחת העונה, כשיר כבר שבועיים וכעת לאחר שנערכה שיחה בינו לבין גיורא שפיגל, הוא צפוי לחזור לסגל ואולי אף לזכוӪ בדקות משחק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק