דרקולה מחכה לחיפאים

אינטרטוטו: מכבי חיפה יצאה בשעות הבוקר לרומניה שם תפגוש במשחק הגומלין את גלוריה ביסטריצה בחבל הארץ ממנו בא דראקולה האיום. איתמר צ'יזיק: אנחנו נוסעים כדי לנצח

יום חמישי 12 יולי 2007
הדס גרינברג
הבוקר בשש המריאה מכבי חיפה לעבר רומניה שם תשחק את משחק הגומלין במסגרת הסיבוב השני של האינטרטוטו מול גלוריה ביסטריצה.

לירוקים צפויה נסיעה לא קלה, כאשר הם יצאו מהארץ בטיסה להונגריה, אחר-כך יחליפו מטוס ורק משם יטוסו לרומניה ועם נחיתתם ברומניה ממתינה להם נסיעה של שלוש שעות לעבר העיירה ביסטריצה, הנמצאת בחבל טנסילבניה - ביתו של דראקולה.

רגע לפני ההמראה כשהמנועים כבר החלו לפעול התפנה מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק, לדבר עם TELESPORT - צ'יזיק נשאל אם הוא מאמין שזה ריאלי שמכבי חיפה תעבור שלב וענה: "המילה ריאלי לא קיימת בכדורגל לכאן או לכאן, כי כל דבר ריאלי בכדורגל. הכל יכול לקרות תמיד ואנחנו נוסעים בשביל לנצח".

עוד נשאל צ'יזיק, אם עתידו של תום אלמדון יוכל להיות מוכרע בעקבות המשחק הקרוב, אחרי שבמשחק הראשון הוא הציג יכולת חלשה ועל כך ענה הנמכ"ל: "לא. זה לא המשחק שיקבע. אנחנו מכירים את אלמדון ויודעים מי הבן-אדם. השארתו לא תלויה במשחק זה או אחר".

ברגע זה כבר נשמע ברקע צליל הידוק החגורות, לחיפה שלום.

ההרכב איתו תעלה חיפה בשבת יכלול בעיקרו את שחקניה הצעירים של הקבוצה ולאחר ההפסד במשחק הראשון בקרית אליעזר, החליט רוני לוי על תוספת קלה של שלושה "וותיקים" שמצטרפים לנסיעה והם: דקל קינן אייל משומר ורוני גפני. בציפייה שיעזרו לחיפה להפתיע ולחזור מהפיגור 0:2 מהמשחק בארץ. הקבוצה צפויה לסיים את מסעה כאשר תחזור לארץ ביום ראשון בצהריים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק