עובד: השער החשוב בקריירה

הפועל תל אביב שבה משבדיה לקבלת פנים של 100 אוהדים בנתב"ג. גיא לוזון: "כולם ראויים למחמאות". אנטבי: תהיה עונה טובה גם בליגה".

יום שישי 05 אוקטובר 2007
שלמה חסיד
הפועל תל אביב שבה היום לישראל לאחר הניצחון 0:1  על סולנה שהבטיח את הכרטיס לשלב הבתים. 100 אוהדים חיכו לאדומים בנתב"ג והם הניפו את כובש שער הניצחון ראובן עובד שאמר: "זה השער הכי משמעותי בקריירה שלי. אני לא צריך להוכיח כלום לאיש. התפקיד שלי זה להוכיח מה אני יודע על המגרש. לפעמים זה הולך ולפעמים פחות".

המאמן  גיא לוזון: "המלחמה הפסיכולוגית שלנו עבדה. נתנו משחק הירואי. הצוות שלי ראוי לכל המחמאות. לא היה לחץ ואי אפשר לומר שיצאנו מהמשבר כי לא היה משבר. עכשיו הכי חשוב זה להתכונן למכבי הרצליה"

המגן יגאל אנטבי: "הפועל קבוצה מוכרת באירופה. יש פה חבורה של גבߨים. עברנו קבוצה לא פשוטה בכלל וגם הוכחנו שהדיבורים על בעיות מול קבוצות מסקנדינביה לא עומדים במבחן המציאות. המטרה היא להצליח גם בשלב הבתים ותראו שגם בליגה תהיה עונה טובה".

ואליד באדיר: "עשינו חג שמח לאלפי האוהדים שלנߕ. עברנו משוכה לא פשוטה וזה נותן זריקת עידוד גם בהמשך. ההרגשה פשוט בשמיים ואני מחכה למפגש מול האוהדים ביום שני מול הרצליה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק